Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Για σενα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Dolce_vita, στις 31 Αυγούστου 2015.

  1. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    Έχω μόλις ανοίξει τα μάτια μου βρίσκομαι δεμένη στο κρεββάτι με μαυρές δερμάτινες χειροπέδες στους καρπούς και στους αστραγάλους. Γύριζω το βλέμμα μου στον μεγάλο σιδερένιο καθρευτή που είναι κρεμασμένος στην δεξιά πλευρά του μαυρού σιδερένιου κρεββατιού με το μπλέ σατέν σεντόνι, τα πάντα γύρω μου είναι ακατάστατα το δωμάτιο μυρίζει κάπνα και αλκοολ απο το ραδιόφωνο ακούγετε
    το nocturno του chopin
    Απο την μπαλκονόπορτα βλέπω ότι έχει ξημερώσει. Ενα βροχερό πρωινό μπορώ να δω τις αστραπές απο το τζάμι που φωτίζουν το Space Needle
    Ψάχνω την παρουσία Του. Δεν ειναι πουθενά. Το σεντόνι μυρίζει ακόμα το άρωμα Του ομώς Εκείνος δεν είναι εκεί. Προσπαθώ να ακούσω κάποιο θόρυβο όμως μάταια η μουσική είναι τόσο δυνατά που δεν μου επιτρέπει να ακούσω το παραμικρό. Νιώθω τα μάτια μου να βαραίνουν προσπαθώ να μείνω όσο περισσότερη ώρα μπορώ ξύπνια όμως η κούραση απο το χθεσινό βράδυ με κερδίζει κλείνω τα μάτια μου και παραδίνομαι στην ελκιστική και ερωτική αγκαλιά του Μορφέα.
    Ξαφνηκα με ξυπνάει κάτι καυτό στην ρώγα μου. Ανοιγώ τα μάτια μου και Τον βλέπω. Με κοιτάει με εκείνο το παγωμένο βλέμμα Του τα καστανά Του μάτια είναι καρφωμένα πάνω μου Καλημέρα Τον ακούω να μου λέει. Καλημέρα ψιθυρίζω. Ένα χαστούκι προσγειώνετε στο μαγουλό μου
    "τι σου έχω πει καριολά; θα μου μιλάς δυνατά "
    Μαλιστά απαντάω
    Πως σου φάνηκε η χθεσινή σου νύχτα τσουλίτσα
    Αρκετα πικάντικη και ανεπαντεχα ευχάριστη απαντάω. Ενα δευτερο χαστούκι αυτη την φορά στο στήθος μου.
    Ευχάριστη τι;;;;;;;;;; Με καρφώνει με το βλέμμα Του. Νιώθω τόσο μικρή μπροστά του.
    Ευχάριστη Κύριε φωνάζω.
    Έτσι πρέπει μικρή τσουλίτσα μου απαντάει και μου προσφέρει ένα μεγάλο φλυτζάνι ζεστό γαλλικό καφέ με άρωμα βανίλια.
    Μου λίνει τα χέρια και πέρνω την ζεστή κούπα ενώ διαπεραστικά βλέπω το είδωλο μου στον καθρευτή
    Έχω μια περίεργη εικόνα ευχαρίστισης πληρότητας και ηρεμίας. Πρώτη φορά με βλέπω έτσι.
    Εκείνος κάθετε στην κόκκινη μπραζίερα στην γωνία του υπνοδωματίου με χαζευεί και ανάβει ένα τσιγάρο
    Ξαφνηκά σηκώνετε με ελευθερώνει απο τα δεσμά.
    Στα τέσσερα τσουλίτσα Τον ακούω και μου λέει. Υπακούω αμέσως. Μου φοράει το κολλάρο Μου
    ένα μαυρό κολλάρο με ένα μεγάλο κρίκο στην μέση. Ο κρίκος συνδέετε με μια αλυσίδα η οποία καταλήγει στο χέρι Του.
    Πάμε μια βόλτα να ξεπιαστεις.
    Τον ακολουθώ πιστά ενώ με οδηγεί στο μπάνιο. Η μπανιέρα είναι έτοιμη γεμάτη νερό και μυρίζει ρόδι ολο το μπάνιο. Μου βγάζει την αλυσίδα και με πέρνει αγκαλιά. Με αφήνει στην μπανιέρα απαλά. Οι πληγές μου αρχίζουν και πονάνε. Απαλα μου χαιδευει την πλάτη ενώ με φιλάει στους ομους μου
    Αυτες οι πληγες Τον ακουω να μου λεει είναι για να σου θυμίζουν ότι είσαι δικιά μου και ότι είσαι έτοιμη για όλα .
     
    Last edited: 31 Αυγούστου 2015
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    Είναι στο μπάνιο και δεν μπορεί να ανοίξει την πόρτα, γιατί με τα δύο χέρια κλείνει τα αυτιά του
     
    Last edited: 31 Αυγούστου 2015
  3. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    επιλογη Του ήταν και δε με νοιάζει
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    δική σου φαντασίωση είναι μην μπερδεύεσαι.
     
  5. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    στην δικη μου φαντασιωση ηταν επιλογη Του οποτε προς τι το σχολιο..................
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πικάντικη;

    Mα αυτά είναι προκαταρκτικά.
     
  7. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    χμ υποτηθετε οτι εχει ηδη γινει βρε το προηγουμενο βραδυ............
    ειπα να γραψω την επομενη μερα........... και οχι το προηγουμενο βραδυ........
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ότι εσύ έκανες την επιλογή..
     
  9. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    ωραια τωρα θα παιζουμε με τις λεξεις. εγω εκανα την επιλογη στην δικια μου φανασιωση στην οποια Τον εβαλα να βαλει αυτο το τραγουδι σαν δικια Του επιλογη της δικιας μου φαντασιωσης.
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    με λίγα λόγια μαλακία τραγούδι!!
     
  11. Dolce_vita

    Dolce_vita Regular Member

    αφου ειναι δικια μου φαντασιωση εμενα μου αρεσει οποτε..............
    σε οποιον δεν αρεσει μπορει να το αλλαξει με κατι που του αρεσει αλλα τοτε δεν θα ειναι δικια μου φαντασιωση
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    εξακολουθεί να είναι μαλακία τραγούδι!! Άλλαξε το.