Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιορτινό φουστάνι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος switch xrysa, στις 11 Μαϊου 2016.

  1. switch xrysa

    switch xrysa New Member

    Εμπειρία γραμμένη από το σύντροφό μου και σκλάβο μου (αρσενική σκλάβα Φοίβη)


    Σάββατο πρωί κι είμαστε στο σπίτι.
    Η Κυρία στον υπολογιστή της, απολαμβάνει το δεύτερο καφέ της κι εγώ κάνω μικροδουλειές στη κουζίνα.
    Ντυμένη με κιλοτάκι, κάλτσες κι από πάνω ένα μπεζ φουστανάκι ως το γόνατο.
    Το ντύσιμό μου συμπληρώνουν γόβες με χαμηλό τακούνι.
    Σε λίγη ώρα η Κυρία λέει πως θα βγει έξω, μια βόλτα στα μαγαζιά.
    Εσύ να σαι έτοιμη όταν γυρίσω μου λέει και φεύγει.
    Ήξερα πολύ καλά τι έπρεπε να κάνω.
    Να τελειώσω τις δουλειές μου, μετά προσεκτική αποτρίχωση σε κάθη σημείο του σώματός μου, μπάνιο και να την περιμένω αρωματισμένη, ντυμένη μόνο με εσώρουχα.
    Τελείωσα τη κουζίνα, τακτοποίησα λίγο το σαλόνι και το γραφείο και μπήκα στο μπάνιο.
    Με κρέμα αποτρίχωσης έδιωξα κάθε τριχούλα που είχε αρχίσει να εμφανίζεται από την τελευταία φορά κι αφού έκανα μπάνιο διάλεξα ένα σετ κόκκινα εσώρουχα με ασορτί ζαρτιέρες και κάλτσες.
    Φόρεσα και τις μαύρες γόβες μου και μέχρι να κατεβάσω τα παντζούρια και να χαμηλώσω το φωτισμό, επέστρεψε η Κυρία.
    Κρατούσε διάφορες τσάντες με ψώνια για το σπίτι και μια από κατάστημα ρούχων.
    Αυτό είναι για σένα Φοίβη μου, το είδα και το λάτρεψα, είπε και μου έδωσε τη τσάντα.
    Την άνοιξα κι έβγαλα από μέσα ένα υπέροχο μαύρο κοντό φουστανάκι, με λίγα στρας επάνω του, διακριτικό και σέξυ, ερωτικό χωρίς να ναι φτηνό.
    Απλά υπέροχο.
    Χαίρομαι που σου άρεσε κι εσένα μικρή μου, μου είπε, φόρεσέ το τώρα να το δω πάνω σου και το πλένεις αργότερα.
    Χωρίς δεύτερη κουβέντα το έβαλα, το ένιωσα να χαϊδεύει το κορμί μου, αέρινο κι ανάλαφρο.
    Το καυλί μου άρχισε να ασφυκτιά μέσα στο κόκκινο στρινγκάκι.
    Φυσικά δε πέρασε απαρατήρητο από εκείνη, τι έγινε τσουλίτσα μου; τόσο πολύ σου άρεσε;
    Μάλιστα Κυρία, είναι υπέροχο.
    Χαίρομαι μικρή μου, υπομονή να κάνω ένα μπανάκι κι έρχομαι.
    Εκείνη πήγε για μπάνιο κι εγώ στο σαλόνι μας, έβαλα μουσική, χαμήλωσα τα φώτα και κάθησα στο καναπέ απολαμβάνοντας τη μεταξένια αίσθηση του υφάσματος πάνω μου.
    Απορροφημένος από το ρούχο δεν άκουσα το νερό του μπάνιου να κλέινει, ούτε εκείνη να βγαίνει.
    Την είδα στη πόρτα του σαλονιού να με θαυμάζει.
    Ήμουν σίγουρη πως θα σου πήγαινε τσουλί μου, αλλά δεν ήξερα πως θα το λάτρευες τόσο.
    Είναι υπέροχο Κυρία, της είπα, ευχαριστώ και πάλι.
    Θα μ ευχαριστήσεις σε λίγο καριολίτσα μου, είπε και κλείνοντάς μου το μάτι έφυγε απ το σαλόνι.
    Επέστρεψε μετά από λίγο...
    Φορούσε μόνο τα εσώρουχα της και στη μέση της είχε διαλέξει να δέσει το μεγάλο καυλί της.
    25 μαύροι χοντροί πόντοι ελαστικής πούτσας που τη στήριζε ένας μεταλικός κρίκος και έδενε με δερμάτινους ιμάντες στη μέση της.
    Στο χέρι της κρατούσε μόνο το λιπαντικό.
    Άδειασε το τραπεζάκι, με διέταξε και στήσου, ήρθε η ώρα να μ ευχαριστήσεις.
    Το έκανα με τρεμάμενα χέρια από τη προσμονή απ τη μιά αλλά και μια αίσθηση πανικού απ την άλλη.
    Είχε καιρό να με πάρει με το μεγάλο στραπ ον της και θα μ έσκιζε.
    Αφού άδειασα το χαμηλό τραπέζι του σαλονιού στήθηκα στα τέσσερα με το στήθος μου πάνω στο τραπέζι και τα γόνατα στο χαλί.
    Εκείνη ήρθε πίσω μου κι αφού μου σήκωσε το φουστανάκι στη μέση μου, μου έριξε μερικά χαστούκια στο στημένο κώλο μου.
    Έτσι για ζέσταμα, είπε και γέλασε.
    Αλλά αρκετά διασκεδάσαμε, συμπλήρωσε, ώρα να μ ευχαριστήσεις.
    Μου κατέβασε το κιλοτάκι ως τα γόνατα κι αφού με διέταξε να ανασηκώσω τα πόδια μου, μου το έβγαλε εντελώς.
    Σε θέλω ορθάνοιχτη σήμερα, κι αυτό θα μας εμποδίζει.
    Άνοιξε τα ποδαράκια σου μικρή μου, έτσι, κι άλλο λίγο, αυτό είναι.
    Ένιωσα τη κρύα αίσθηση της λιπαντκής κρέμας και τα δάχτυλά της να με παραβιάζουν.
    Από την αίσθηση του κρύου, μαζεύτηκα, σφίχτηκα στα δάχτυλά της.
    Από τώρα σφίγγεσαι ψωλίτσα; με δυο τρια δαχτυλακια; και γέλασε, σκέψου τι θα κάνεις σε λίγο που θα σε γαμήσω με τη ψωλάρα μου.
    Τα λόγια της περισσότερο με άγχωσαν παρά βοήθησαν να χαλαρώσω.
    Παρ όλα αυτά προσπάθησα να ανοίξω όσο μπορούσα για τον τεράστιο πούτσο της.
    Πάνω στην ωρα το χοντρό καυλί άρχισε να σπρώχνεται και να μπαίνει μέσα μου.
    Μόλις με διαπέρασε το πουτσοκέφαλο, η ορθάνοιχτη τρύπα μου ηρέμησε λίγο και προσαρμόστηκε πάνω στο λίγο λεπτότερο κορμό του στραπ ον.
    Εκείνη έμεινε για λίγο ακίνητη να ηρεμήσω κι όταν είδε πως χαλάρωσα αρκετά άρχισε να με γαμάει.
    Στη αρχή αργά, με βαθιές δυνατές ψωλιές και στη συνέχεια πιο γρήγορα.
    Μου έριχνε χαστούκια στο κοκκινισμένο κώλο μου, μου έλεγε πως θα γνωρίσει γυναίκες στο ίντερνετ και θα τις φέρνει να υπηρετώ κι εκείνες, με έβριζε και με γάμαγε ασταμάτητα.
    Ο πόνος είχε υποχωρήσει, η ξεσκισμένη τρυπούλα μου είχε συνηθίσει το καυλί της και πια είχα χαθεί στη μαγεία και στη ζάλη της ηδονής.
    Παραδομένος από κάτω της, καρφωμένος στη πούτσα της μ εκείνη να με ταπεινώνει, να μου μιλάει, να πλάθει σενάρια και να με οργώνει από πάνω μου.
    Συμφωνούσα και δεχόμουν τα πάντα, κουνιόμουν και καρφωνόμουν κι από μόνος μου στον πούτσο της, δοσμένος απόλυτα σ εκείνη.
    Χύνω καριόλα, χύνω, πάρτα φώναξε κι έπεσε πάνω μου.
    Το σώμα της έτρεμε με σπασμούς πάνω στο δικό μου, το καυλί της χωμένο μέσα μου κι εγώ χαμένος σε μαγικό κόσμο όσο εκείνη προσπαθούσε να βρει την ανάσα της.
    Συνήρθε μετά από λίγο και αργά, προσεκτικά βγήκε από μέσα μου.
    Χωρίς να το βγάλει από τη μέση της, με βοήθησε να σηκωθώ και αφού με έβαλε να καθήσω στο καναπέ με πήρε στο στόμα της.
    Με τσιμπούκωνε υπέροχα, έστριβε τις ρώγες μου, έπεζε με τ αρχίδια μου μέχρι που πια δεν άντεξα άλλο κι άρχισα να χύνω.
    Έχυνα ασταμάτητα, ατέλειωτα κι εκείνη κατάπινε κάθε σταγόνα, με ρούφαγε, με στράγγιζε κυριολεκτικά.
    Αποκαμωμένοι κι οι δυο μείναμε αγγαλιασμένοι στον καναπέ.

    Σήμερα μου είπε πως αύριο θέλει να φορέσω το ίδιο φουστάνι...


    Φοίβη
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

  3. geop

    geop New Member