Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Μ' αρεσεις! 
     
  2. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Αναμεσα στα δάχτυλα μετά ρουφιγμα ένα ενα , μετα στο στόμα όλα τα δάχτυλα ταυτόχρονα !!
    Απά πα τι λέω .... Πάω να δουλεψω να ξεχαστω  
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Πες την αλήθεια τωρα οτι είχες στο νου σου το κουτούπωμα...
     
  4. Την συγκεκριμένη στιγμή όχι λυπάμαι.. δεν είχα αυτό στο μυαλό μου.
     
  5. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Εγώ γενικά δεν έχω φετίχ, ακόμη και ο πόνος σαν πόνος, μόνος του ή δεν μου λέει κάτι καυλωτικό ή με εκνευρίζει και αντιδρώ.
    Αυτό που παθαίνω, και με σοκάρει και εμένα κάτι φορές είναι πόσο όλα, μα όλα, τύπου νομίζω δεν έχω καν όρια σε τίποτα ( άσχετα αν τρέμω πράγματα) είναι ως συνέχεια της υποταγής.
    Είναι τρελό τι κάνει το κεφάλι μου, πόσο πορώνεται με πρακτικές, με πόνο, με λατρείες με δεσίματα **** επειδή το νοιώθω! Επειδή νοιώθω οτι απλά εκφράζω το " είμαι τέρμα εδώ, δες! "

    Όταν πια μιλάμε για "φετίχ" όπως η ποδολαγνεία ή οτιδήποτε έχει να κάνει με Εκείνον και το σώμα Του και όλα Του γίνομαι πιο λυσσασμένο και απο φετιχιστή, δημιουργώ φετίχ, δεν μπορώ καν να το εξηγήσω.
    Αλλά είναι τέλειοοοοο πχ όταν με αφήνει να περιποιηθώ πόδια και τους κάνω τριψιές και τέτοια (μιουμ)

    Σε άλλες φάσεις πχ της ζωής μου, με άλλη δυναμικη σχέσης μπορεί να μην έκανα-δεν θα έκανα χαχα- ούτε το 1/3. Όχι επειδή θα σιχαινόμουν ή θα φοβόμουν και τέτοια, απλά επειδή δεν θα μου έβγαινε τόσο "σωστά" τόσο αληθινά.

    Μου έχει τύχει πχ να ξαναβρεθώ με κάποιον που όταν ήμασταν μαζί σε πλαίσιο T/b που το πίστευα και το ένοιωθα και έκανα διάφορα μαζι του τότε, να μου έδωσε απλά μια σφαλιάρα και επειδή πια δεν υπήρχε το τότε πλαίσιο να μην μου ενέπνεε τίποτα σε σχέση με παράδοση με υποταγή, η σφαλιάρα του να μου φαινόταν ανούσια και απο ένα σημείο και μετά ενοχλητική. Ενω πχ σφαλιάρα απο το Αφεντικό είναι για μένα σαν με ταράζει στα φιλάκια!!! Και ας γίνει η μουρίτσα πατζάρι χου κερς!!!
     
  6. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Μου αρεσει πολυ! Ειναι ενδειξη λατρειας προς τον Κ
     
  7. Garfield

    Garfield Regular Member

    Εγώ εστιάζω στις πατούσες. Αυτό είναι το αγαπημένο μου μέρος του ποδιού. Μπορώ να φιλάω και να γλείφω τις πατούσες της γυναίκας μου με τις ώρες.
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Παντού.
     
  9. giwrgakhs

    giwrgakhs New Member

    Με αριστα το 10 ποσο θα βάζατε;
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  10. Stelios Tick

    Stelios Tick New Member

  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αν δεν δω σε ποια ανηκουν δεν μπορω να πω...