Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλύψιμο πατούσας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Σωτήρης Κοσμάς, στις 15 Νοεμβρίου 2016.

  1. 8α τραβήξω φώτο μέχρι να δούμε για βίντεο
     
  2. please θέλω να μάθω πως βγαίνει βιντεάκι
     
  3. @Σωτήρης Κοσμάς έχω πάθει πλάκα κε τις ικανότητες σου.. Είναι σπάνιο στον χώρο μας τέτοια ευλυγισία.. Πιστεύω σε ζηλεύουν αρκετοί dom αυτή την στιγμή.. Δεν μπαίνω πλέον στο φόρουμ αυτό αλλά για σένα άκουσα τα καλύτερα τελευταία και μπήκα πάλι... Αναρωτιέμαι αν θα ήσουν τόσο ευλυγιστος ώστε να φτάνει η υπέροχη γλώσσα σου στο εμ.. Ξέρεις εσύ. Το καταρτι σου..το ματζαφλαρι σου ,το ανακοντα ντε...
    Αν και δεν νομίζω.. Δεν μπορείς.. Άστο καλύτερα.. Αυτό το κάνουν σπάνια.. Είναι εξαιρετικά δύσκολο..
     
  4. η γλώσσα φτάνει ίσα ίσα ακουμπάει αλλά δεν γίνετε να βγάλω τέτοιο πράμα το είχα δοκιμάσει από περιέργεια πριν καιρό
     
  5. νόμιζα ότι με τις πατούσες μπορούσαν οι περισσότεροι αυτό ήξερα
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Διακρίνω μία κακοβουλία σε αυτό το νήμα...
     
  7. Εγω την διακρίνω σε πολλά νήματα!  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ομοίως, είχα την ίδια σκέψη.

    @Σωτήρης Κοσμάς
    Ασχολείσαι με κάποιο άθλημα κι έχεις τέτοια ευλυγισία ή είναι "από κατασκευής";