Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλύψιμο πατούσας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος Σωτήρης Κοσμάς, στις 15 Νοεμβρίου 2016.

  1. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Αγαπητέ Σωτήρη.Για να μπορείς να μοιραστείς video με τα υπόλοιπα μέλη του site σου προτείνω να κάνεις upload το video που θες στο https://sendvid.com/ .Θα σου δώσει ένα link με το οποίο μπορείς να κάνεις post σε κάποιο νήμα αυτό που θες να μοιραστείς.
     
  2. Η συνεισφορά σου στο νήμα αυτό υπήρξε κομβική..
     
  3. Τρέξιμο κολύμπι και ποδήλατο
     
  4. Thank you
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Είναι σπάνιο να δω ανδρικό κορμί με τέτοια ευλυγισία.
    Εντυπωσιασμένη.
     
  6. Συμφωνώ απολυτα με την παραπάνω κυρία . Δηλώνω κι εγώ εντυπωσιασμένη και θα ήθελα να ρωτήσω τον νεαρό αν εχει σκεφτεί ποτέ να γίνει foot slave όπου αποκλειστικη του δουλειά θα είναι το γλύψιμο γυναικείων ποδιών. Φυσικά φορώντας chastity belt επί μόνιμου βάσεως. Στόχος μου είναι ένας σκλάβος ο οποίος θα εκτελεί χρέη γλύφτη στα κουρασμένα από την ορθοστασία ποδια μου. Η μόνη του ευχαρίστηση θα είναι αυτή. Εάν γλύφει αρκετά καλά και με σταθερές κινήσεις θα τον επιβράβευω φτυνοντας τον στα μούτρα .
     
  7. Μου αρέσει πολύ
     
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Αυτό τώρα εγώ μπορώ να το δω....? Εκεί σε μια γωνιά θα κάτσω με το τσιγάρο μου και το ποτό μου.........   
     
  9. Νεαρέ βλέπω πως δηλώνεις switch. Αυτή η κυριαρχικη σου πλευρά δεν μου αρέσει καθόλου και θεωρώ πρέπει να προσαρμοστείς στα θελω μιας απόλυτης αφέντρας. Επειδή κατανοώ ότι θα σου είναι δύσκολο αρχικά να το πνίξεις . Θα σου δώσω μια συμβουλή. Κάθε φορά που θα σε φτυνουν και θα είσαι στο πάτωμα σαν σκουπίδι να προσκυνάς την θεά σου θα λες από μέσα σου "είμαι κυρίαρχος. Εγώ κινω τα νηματα". Έτσι θα δέχεσαι αβίαστα όλο τον εξευτελισμό της κυρίας σου μέχρι να γίνεις ο τέλειος γλύφτης.
     
  10. Σας παρακαλώ κύριε. Δεν είναι τσίρκο οι υποτακτικοί μου.
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Seriously?  


    Εγώ πάντως έχω ένα παράπονο, αυτό το έρμο το γλείφω/γλείψιμο, γιατί δεν λέμε/λέτε μια φορά να το γράψετε σωστά;;;  
     
  12. Έχεις δίκιο χρυσή μου. Ισχύει πως το γλύφω εχει διαφορά από το γλείφω. Το γλύφω που χρησιμοποίησα εγώ σημαίνει λαξευω μια σκληρή επιφάνεια. Αυτό που δεν γνωρίζεις όμως είναι πως έχω κάλους στα δάχτυλα μου οι οποίοι είναι εξαιρετικά σκληροί. Εξού και το ρήμα που χρησιμοποίησα. Ευχαριστώ πολύ για την παρατηρηση παντως.