Γοβες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Larendas, στις 19 Ιουλίου 2009.

1. Larendas

Larendas Guest

Γεια σας.....

Μου αρεσει ενιοτε σε ιδιωτικες μου στιγμες να ντυνομαι με γυναικεια εσωρουχα......
    Ζαρτιερες, ναιλον καλτσες και κιλοτακι...........
    Το νουμερο μου στις γυναικειες γοβες ειναι το 42....
    Αν εξαιρεσω κάποια ειδικα καταστηματα sex shops στο κεντρο και την Γλυφαδα δεν εχω καταφερει να εντοπισω πουθενα αλλου γυαικεια υποδηματα στο νουμερο μου ουτε καν στο διαδικτυο
    Τα παπουτσια των sex shops εχουν πολυ ψηλο τακουνι σε στυλ "κοθορνού" και κατα την αποψη μου παντα ειναι εξαιρετικα ακαλαισθητα και αβολα
    Μια λυση ειναι να αγορασει κανεις καλοκαιρινα ψηλοτακουνα πεδιλα τα οποια ειναι ανοιχτα και μπορεις καπως να βολευτεις και με το 41
    Εχει εντρυφησει κανεις στο θεμα ???
    Υπαρχει καποιο ειδικο κατάστημα στην Αθηνα ?????

Larendas
  2. ipakouo_skilaki

ipakouo_skilaki Member

3. Konstantinos

Konstantinos Staff Member

για αθηνα θα λεγα να μην το ψαξεις αλλο γιατι ουτε ποικιλια ουτε ποιοτητα ουτε καλες τιμες υπαρχουν.

δες Greek BDSM Community Forums - Λίστα Θεμάτων για ερωτικά βοηθήματα και BDSM & Fetish Stores - Greek BDSM Community Links Directory και ρωτα και αλλους εδω
  4. ntina_crossdresser

ntina_crossdresser Member

Απάντηση: Γοβες

Το καλυτερο απ ολα ebay.co.uk για καινουριες και για ελαχιστα μεταχειρισμενες . Με 10-20 ευρω μαζι με τα μεταφορικα
  5. nikkycd

nikkycd New Member

κοιτα να δεις....στην Ελλαδα θα βρεις οτι θελεις στο starlite.gr αν και αρκετα τσιμπημενες οι τιμες αλλα με αμεση παραδοση η το πολυ σε 2 μερες στην επαρχια,ειδαλως μονο απο εξωτερικο και κυριως usa για καλυτερες τιμες.
  6. pistossklavos

pistossklavos Member

πηγενε σε καποιο μεγαλο οχι ακρηβο μαγαζι και παρε πεδιλο σε οτι τακουνι θελεις ν . 41 και ζητησε να εχει φαρδυα φορμα θα σου κανει σιγουρα και δεν θα το χρυσοπληρωσεις