Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γονάτισμα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 2 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. afentra20

    afentra20 New Member

    το γονάτισμα είναι από τις πιο βασικές ενδείξεις υποταγής.το να γονατίζει ο σκλάβος σου και να τον βλέπεις έτοιμο να σου παραδοθεί είναι πολύ ερεθιστικό και ταυτόχρονα με κάνει να θέλω να τον πατήσω κάτω....
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Γονάτισμα...

    Δηλαδή πλακατζής που περνούσε πλακάκια σήμερα και γονάτιζε μπροστά μου ,με έδινε ενδείξεις υποταγής ????
    Εσύ του χρόνου που θα ξανακάνω κρασί ,να έρθεις να πατήσεις κανένα σταφύλι
     
     
  3. slavetrainning

    slavetrainning New Member

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    ΤΟ ΝΑ ΓΟΝΑΤΙΖΕΙ Η ΣΚΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΦΟΣΙΩΣΗΣ ....ΥΠΟΤΑΓΗΣ ΣΤΟΝ ΑΦΕΝΤΗ ........
     
  4. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Επαναφορά  
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  6. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Το θεωρώ σημαντικό να συμβαίνει για λόγους σεβασμού,προς την Κ που έχει καποιος αλλά και για τον συμβολισμό που έχει η συγκεκριμένη πράξη .
     
  7. slave32

    slave32 Regular Member

    είναι ο τρόπος έκφρασης της αγάπης μου προς την αγαπη του
     
  8. sigh

    sigh .

    Κάποτε έλεγα πως μοιάζει με προσφορά, σαν αγκαλιά απ' την ψυχή ώς την ψυχή, η ένδειξη του ανήκειν πιο πέρα απ' τα λόγια.
    Την πρώτη φορά που αισθάνθηκα αυτη την τάση, δεν ήξερα ούτε το πως, ούτε το γιατί. Ήταν ένας τρόπος να εκφράσω αυτό που ένιωθα χωρίς λόγια και ήταν πιο εύκολο έτσι, πιο άμεσο και λιγότερο αμήχανο στην ήδη αμήχανη θέση μου, της αποδοχής ενός καινούριου κώδικα στην μεταξύ μας επικοινωνία. Αμφιταλαντευόμουν μολονότι στο πάτωμα, ανάμεσα στην αποδοχή και την συστολή, ώσπου συνειδητοποίησα πως αυτή η θέση δεν είναι μια δική μου δήλωση μόνο, είναι το κούμπωμα μαζί του όπως ένας μηχανισμός που ξεκινά να λειτουργεί μες απ' την σύνδεσή του.
     
  9. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Το γονάτισμα είναι ολόκληρη ιεροτελεστία.
     
  10. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Η στιγμή που είναι γονατισμένη μπροστά σου...μμμ.. σε κάνει να αισθάνεσαι πραγματικά Κυριάρχος!  
     
  11. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Αν δεν ειναι όριο και σου πει να γονατίσεις,γονατίζεις...Απλά πράγματα  
     
  12. AnnaDD

    AnnaDD New Member

    Aκριβως ετσι! Ειναι μερος της υποταγης..