Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γονάτισμα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 2 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Γονάτισμα...

    εχει καλο πλακακι...
     
  2. divhec

    divhec New Member

    Kneeling in front of a true Mistress is an Honor and an obligation.
     
  3. slave20

    slave20 New Member

    Συμφωνώ...
     
  4. johnnie22222

    johnnie22222 New Member

    Εγω πάντα γωνατίζω μπροστά στην Αφέντρα μου, και οταν πλησιάζει της φιλώ τα πόδια
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Έχω μια απορία τζιέρι μου. Την γαμείς ποτέ; Θέλω να πω, σεξ κάνετε; Ή μένεις στο χαμούρεμα των ποδιών;
     
  6. llazouli

    llazouli Contributor

    Τόσα χρόνια έχουν περάσει, δεν εννοείς να το χωνέψεις...οι σκλάβοι δεν γαμούσι, αρέσκονται στην λατρεία της Αφέντρας, τελεία και παύλα. Όσο κι αν προσπαθείς να τους ξεσηκώσεις, με γλυκόλογα ή με άλλες ραδιουργίες, χαμένος κόπος! Άλλωστε, οι επαναστατικές περίοδοι έχουν παρέλθει πλέον, μάλλον ανεπιστρεπτί...
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χαινριχ, λες πονηριες!  
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Πονηριές ξεπονηριές Μιρέλλα μου, η αφέντρα του (αχ τι λέω) δεν βλέπει χαρά στα σκέλια της. Εγώ μαζί σας είμαι, με έχετε παρεξηγήσει.
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Χμμμ...αμα οξυνεις τις αντιθεσεις ολο και κατι μπορει να γινει...
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    To εύχομαι εκ βαθέων να οξυνθούν έως το έπακρο οι αντιθέσεις! Ίσως μόνο όταν η κατρακύλα μας πιάσει πάτο.
    Ίσως τότε ξαναζήσουμε έναν άλλο γαλλικό Μάη, σκλάβοι/ες εξεγερμένοι κατά του πάσα Δυνάστη να κραδαίνουν συνθήματα:
    ''Αυτοί που υπηρετούν, πλήττουν όταν δεν υπηρετούν, αυτοί που δεν υπηρετούν, δεν πλήττουν ποτέ.,
    ''Αρνηθείτε τους ρόλους που σας δώσανε'',
    Κάθε εξουσία διαφθείρει, η απόλυτη εξουσία διαφθείρει απόλυτα''

    Ωραιότατα, πράγματι  
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Λύσαξες Λαζούλι. Θα βάλω δημοσκόπηση και θα δεις πως τις γαμούσι.
     
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Κι αν παρεις θετική απάντηση σφύρα μας :Ρ