Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γονάτισμα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 2 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    Πράγματι!
    'Η απόλυτη εξουσία (δια)φθείρει απόλυτα'. Όποιον δεν την έχει.

    Δεν υπάρχει αφθονία αξιογάμητων θηλυκών - σπανίζουν τα αξιέραστα αιδοία. Από τη μια κάτι ανεκδιήγητες μικρές παίζουν την Μπάρμπι με τις πούτσες. Από την άλλη κάτι γραίες σαραντάρες, που τους τρέχει η υστερία απ' τ' αυτιά, κυνηγάνε ό,τι εξέχει και ζητάνε γάμους και παιδιά.
    Σκεφθείτε να γαμούσανε τις αποδέλοιπες και οι σκλάβοι.
    Συνωστισμός.
     
  2. po42gr

    po42gr New Member

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    ναι και με μανταλακια στισ ρωγες
     
  3. matador-3

    matador-3 New Member

    Γονατιζω για να ειμαι χαμηλοτερα απο την Κυρια.Καθαρα ψυχολογικο!
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εγω μια φορα που ετοιμαζομουν εκνευρισμενη να χαστουκισω τον σκλαβο μου ξαφνικα γονατισε γιατι του επεσαν τα ψιλα που κρατουσε και την χαστουκα την εφαγε ενας συνταξιουχος που διαβαζε εφημεριδα. Τι ομορφα ηταν οταν μου εκανε μηνυση, γνωριστικαμε και μου ειπε οτι τον ελεγαν Δημητρη αλλα για τους φιλους Μιμή  
    Συμπερασμα: Καποιες φορες το γονατισμα σωζει!
     
  5. Latex2008

    Latex2008 New Member

    η γνωμη μου ειναι το να γονατιζεις τον υποτακτικο δηλωνει αυτοματα υπακουη απεναντι στην αφεντρα σου, Οπως τα παλαια χρονια ο σεβασμος στην βασίλισσα
     
  6. femdomslave

    femdomslave New Member

    το γονατισμα και για μενα μαζι με το φιλημα των ποδιων ειναι το καλυτερο κυριως για αρχη που πρεπει να κανει ενας σκλαβος στην αφεντρα του.ετσι απλα δειχνει την θεση του απεναντι της...ειναι πολυ ωραιο να καθεσαι μπροστα της ανημπορος και να δεχεσαι τα παντα,μαστιγωμα,σφαλιαρες κλπ.....
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Χαστουκια, ξεμαλλιασμα, πατημα του κεφαλιου με την μποττα, μερικη απωλεια δοντιων,κρανιοεγκεφαλικες κακωσεις, βγαλσιμο των αυτιων που μετα θα τα φας, κλπ, κλπ.
    Σημειωση: Τα 3 τελευταια ΔΕΝ τα εννοω προς Θεου! 
     
  8. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    Ας αναζητήσεις τον λόγο και τρόπο και διαδικασία γονατίσματος στους Ιησουίτες. Αποκαλυπτικές θέσεις μιας αλήθειας που όλοι γνωρίζουμε  
     
  9. slave_

    slave_ New Member

    Το να γονατίζεις για εμένα είναι απόλυητ ένδειξη της κυριαρχίας που έχει το άλλο άτομο απέναντι σε εσένα όπως και υποταγης και πίστης.Προσωπίκα μου αρέσει πάρα πολύ νιώθω δέος και σεβασμό στην εκάστοτε Κυρία κα ιέτοιμος να υπακούσω στις ορέξεις Της απο το να τησ γλέιφω τα υποδήματα σε αυτή τη στάση όσο είναι αναπαυτικα στο καναπέ Της μέχρι και γλωσσική ικανοποιησή Της
     
  10. cruelest

    cruelest Regular Member

    Συμφωνώ, το γονάτισμα είναι βασική διαδικασία υποταγής και επίσης συμφωνώ θέλει προσοχή για να μη δημιουργηθεί πρόβλημα ιδίως στα άτομα με κάποια παραπάνω κιλά
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    "Σκύψε ευλογημένη!"
    Ο μεγάλος ελληνικός κινηματογράφος.

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ευτυχώς. Αλλιώς, θα ήμουνα ήδη στον Καιάδα...