Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γονατιστός ικετεύοντας...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mistress_of_Death, στις 5 Ιουνίου 2006.

Tags:
  1. Mistress_of_Death

    Mistress_of_Death Regular Member

    Ενα καλοκαιρινο μεσημερι..
    Φορουσα τα μαυρα πεδιλα μου που διαγραφουν τις καμπυλες των ποδιων μου και ξεκινησα να συναντησω ενα μικρο και χαριτωμενο "πετ"....
    ο χωρος ηταν αναλογα διακοσμημενος..και οι αισθησεις μου αρχισαν να αναβοσβηνουν με κοκκινο χρωμα ειδικα οταν αντικρυσα το πανεμορφο μεταλικο κλουβι με το υπεροχο μαυρο δερματινο μαξιλαρι του...
    του ειπα να γδυθει εντελως του φορεσα ενα μαυρο λουρακι,του εβαλα την αυσιδα να την κραταει με τα δοντια και εν συνεχεια τον διεταξα να μου φερει ενα ποτηρι κοκκινο κρασι.
    εκεινο υπακουσε και ετρεξε να μου φερει οτι ακριβως ζητησα.
    Ειμαι καθισμενη σταυροποδι σε μια μαυρη δερματινη πολυθρονα με χρυσαφι καλλυμα και τον περιμενω να ρθει με το ποτηρι το κρασι γονατιστος.
    με νωχελικες κινησεις ηρθε στα ποδια μου και μου προσφερε το κρασι...
    Μια ωρα απολαμβανα το κρασι μου και δροσιζομουνα ενω εκεινος περιποιοταν τα πανεμορφα ποδια και δαχτυλα μου με την ροζ απαλη γλωσσα του..
    Ειχα στο μυαλο μου να του κανω διαφορα αλλα ποτε δεν κανεις οτι σκεφτεσαι..απλως ακολουθεις το ενστικτο...
    Αποφασισα λοιπον να τον αφησω να κοιμηθει...να ξεκουραστει και να τον συναντησω την επομενη μερα για τα υπολοιπα που ειχα στο μυαλο μου..
    το διεταξα να μπει μεσα στο κλουβι και να κοιμηθει εκει το συγκεκριμενο βραδυ και θα πηγαινα την αλλη μερα να τον ξεκλειδωσω...

    Mistress of Death
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Φανταζομαι οτι θα συνεχιστει η ενδιαφέρουσα ιστορια..
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Σε αυτή την περίπτωση, είναι επωφελέστερο ο υποτακτικός σου να πάσχει από μηνίσκο και να απαγγέλει τα ποιήματα σου, όσα έχει γράψει άλλος - κατά προτίμηση ο slave-shadow.
    Προς Θεού, το κλουβί να μην έχει εξαερισμό.
     
  4. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Τι θα μπορούσε να πει κάποιος για αυτή την υπέροχη ιστορία?Mistress_of_Death - Κυρία του θανάτου, η πηγή της Ζωής!
     
  5. Amazona

    Amazona Nothing More, Nothing Less - Amazona is the best!


    Στιγμιότυπο από την ταινία "Wildy Available" μου θυμίζει η περιγραφή!
     
  6. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Αμαζόνα μου,
    μέχρι τώρα είχαμε plagiarism.
    Φαίνεται ότι περάσαμε και στα κλεψίτυπα CD's.
    Η χαρά του Νιγηριανού, μάτια μου.
     
  7. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    αειντε να γινει κανας σεισμός λοιμός καταποντισμός....ή και τιποτα απλούστερο να δω τι θα γινει με τον έρμο τον κλουβο-κλειδωμένο!!!
    (ΜΑ ΜΟΝΟΝ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ...????)


    Που είναι οι lifestylers ...?

    Συγχωρέστε με αλλα δεν μπορώ να μην αναρωτηθώ !!!

    Αν μη τι αλλο ας φροντίζουμε η έμεση πληροφόρηση που δινουμε να παρέχει τουλάχιστον τις βασικές αρχές του BDSM!!
    ΑΣΦΑΛΕΙΑ κατα πρωτο λόγο

    (η φαντασία μας μπορεί να οργιάζει μεν αλλα απο τη φαντασία στην πράξη......)
     
    Last edited: 6 Ιουνίου 2006
  8. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Το κλουβί το έκλεψαν οι αδελφοί Παλαιοκώστα. Όθεν, το περιεχόμενο του είναι απολύτως ασφαλές.
     
  9. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor


    δεν ειναι αστείο αγαπητέ μου Dolmance!!
    To εννοώ σοβαρότατα παρα το ίσως γλαφυρό μου ύφος . Διοτι οπως έχουμε πει διαβάζουν και καινουριοι στο φορουμ και ασχετοι και σχετικοί και ολίγον σχετικοί.

    Βεβαίως η D.O.M μπορεί να μην εννοούσε στην ιστορία της οτι θα απομακρυνοταν εντελώς απο το χωρο , παρα ταύτα καλό θα ήταν να το κάνει σαφές. Και όλοι μας όταν γράφουμε ιστορίες ανάλογες (ειτε φανταστικές είτε αληθινές)

    Τα σέβη μου
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Γονατιστός ικετεύοντας...

    Απέστειλα σε κάποιους lifestylers pm σχετικά με το ερώτημα σου,αλλά αρνήθηκε να πάει ...Μου είπαν ότι θα πάνε,μόνο αν επισυνάψω το μήνυμα μαζί με κάποιο άλλο..οποιοδήποτε...
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Γονατιστός ικετεύοντας...

    Οταν η φαντασια συναντα την πραγματικοτητα...μας τρομαζει!
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Πιστεύω πως το BDSM ως lifestyle έχει ορισμένους κανόνες που δεν καταπατούνται. Και ο νούμερο 1 κανόνας είναι σαφώς η ασφάλεια. Το ότι η Mistress_of_Death αναφέρει πως θα τον άφηνε στο κλουβί του και θα τον συναντούσε την επόμενη ημέρα δεν προυποθέτει ότι θα έφευγε από το σπίτι εξ ολοκλήρου και θα τον άφηνε ανήμπορο μέσα σε ένα κλουβί. Η σκέψη πως απλά θα άλλαζε δωμάτιο, δεν παίζει καθόλου?