Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γουστάρω να....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος ellianna, στις 12 Οκτωβρίου 2016.

  1. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Ζητω άδεια για τα πάντα !
     
  2. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Γουστάρω να σου απαγγείλω ύμνο που έγραψα για τον κώλο σου.
     
  3. Pain-Inducer

    Pain-Inducer Premium Member

    Γουστάρω να με παρακαλάς να σταματήσω τα κτυπήματα με το χει μου και να πάρω το μαστιγειο που λες ότι σε πονά λιγοτερο
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Γουστάρω το χαμόγελο σου...
     
  5. "Γυναικα ομορφη, ελκυστικη, ολοι οι αντρες προσοχή...κουκλα μου φρεγατα, τον ωκεανο σκιζεις με καμαρι μοιαζεις τον Τιτανικο..." λατρεια....

    Γουσταρω την γυναίκα-κυνηγό.
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Να μην βλέπω τίποτα και να νιώθω μόνο το άγγιγμα σου...την ανάσα σου πάνω μου...Να ακούω την φωνή σου...Να μην μπορώ να κουνηθώ...μόνο να νιώθω
     
  7. mpia

    mpia blindfolded i see cleared

    Γουσταρω να με χτυπας να μου ξεσκιζεις την σαρκα ,μονο για σενα, μπορεις?
     
  8. gazza

    gazza Regular Member

  9. Apo

    Apo ...

    Γουστάρω να σε έχω από κάτω μου να σου σφίγγω τον λαιμό να σε κοιτάζω στα μάτια ενώ είμαι βαθιά μέσα σου...
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ... Νιωθω τον ηλεκτρισμό στην ατμόσφαιρα κάθε φορά που μπαίνεις σε ενα δωμάτιο.
    Κρίμα που μας τελείωσε αυτό.  
     
  11. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Γουστάρω αγκαζέ να έχω βαπόρι. Λένε 1 φωτογραφία 1000 λέξεις, 1 τραγούδι 1002 καταστάσεις κλπ.

     
  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM