Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γουστόζικοι βανίλλα/υπό/σλέιβς/Ντομς/Μάστερς

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Λύσανδρος, στις 14 Νοεμβρίου 2017.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    ...που κάνουν ό,τι γουστάρουν τέλος πάντων συνειδητά και ολοκληρωτικά, θα το έλεγα αν το έλεγα εγώ και όπως το έχω στο δικό μου μυαλό.

    Κάτι σαν να υποτάσσεται απολύτως συνειδητά και ολοκληρωτικά κανείς σε αυτό που τον καίει μέσα του, με θάρρος,
    αλλά για να το μάθει, να το νοιώσει, να το κυριαρχήσει, να το ξεπεράσει, και μετά να αναζητήσει να κυνηγήσει άλλη πρόκληση.
     
    Last edited: 15 Νοεμβρίου 2017
  2. X-east

    X-east Guest

    Σκέψου την ρεπλίκα στο blade runner..
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Χμ... νομίζω τώρα σε καταλαβαίνω.
     
  4. X-east

    X-east Guest

     
     
  5. skia

    skia Contributor

    Ντόμπρους.
     
  6. espimain

    espimain Contributor


    Δεν μπορώ να καταλάβω.
    Τι σχέση έχουν αυτά που γράφεις με το BDSM και ακόμη περισσότερο γιατί άνοιξες αυτό το νήμα στο 'BDSM Discussion" ;
     
  7. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Άμεση σχέση δεν έχουν. Πολλά νήματα δεν έχουν τέτοια. Έχουν πάντως έμμεση.

    Δεν ξέρω γιατί το άνοιξα εκεί να σου πω. Έτσι μου ήρθε.

    Αντί όμως να καταπιάνεσαι με τέτοια, γιατί δεν περιγράφεις κι εσύ τι σου αρέσει, πάνω δηλαδή σε αυτά που ρωτά το νήμα;
     
  8. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

     
     
  9. Dux

    Dux Regular Member

    Όντως βαρετό. Αν έχεις να κάνεις με άβουλο ρομποτάκι, τότε χάνεται όλη η μαγεία της...γλυπτικής. Διότι άλλο να πλάθεις έναν άνθρωπο όπως επιθυμείς μέσα από συζήτηση, διαφωνίες, χαριτωμένα παιχνιδίσματα, και άλλο να λιώνει ο πηλός στα χέρια σου...
     
  10. libra

    libra Regular Member

    Intelligence is sexy
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    I agree with you. Some sorts of it, especially emotional, even more than others. To me.
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Οι έξυπνοι,ευγενικοί,ανεπιτήδευτα καλοσυνάτοι με χιούμορ άνθρωποι