Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γουστόζικοι βανίλλα/υπό/σλέιβς/Ντομς/Μάστερς

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Λύσανδρος, στις 14 Νοεμβρίου 2017.

  1. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Εμενα ψαχνεις;;;;
    Χαχαχα γκαζακιιιιι   
     
  2. X-east

    X-east Guest

    Από την Rachael του blade runner μέχρι τον Pinokio του Carlo Lorenzini ''βλέπουμε'' πως αυτό που κάνει το....''τίποτα''.......''κάτι'', είναι η αναζωογωνιτική δύναμη του συναισθήματος και όχι η νοημοσύνη.
    Αυτό αφορά και τα δύο ''μέρη'' φυσικά.
    Κάποιες φορές η προσήλωση στο δέντρο έχει ως αποτέλεσμα να χάνεται το δάσος....
     
  3. Dux

    Dux Regular Member

    Δεκτή η άποψη σου, όμως διαφωνούμε. Κι αυτό γιατί προσωπικά δεν ελκύομαι από κούτσουρα. Δεν μπορώ να γεννήσω συναίσθημα για μία... Pinokia (χρησιμοποιώ αυτό το παράδειγμα σου γιατί δηλώνω άγνοια για την Rachael). Αυτή όμως είναι δική μου άποψη και δικό μου δάσος..  
    *Προφανώς και δεν έχω σκοπό να χαστουκίσω την έννοια του συναισθήματος με αυτά που λέω.
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Good luck finding them, Εγώ λέω να πιάσω το Τζακ Ποτ πρώτα χαχαχα
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Για μένα εξαιρετικό αλλά και αναμενόμενο.

     
     
  6. Penthesilia

    Penthesilia New Member

    Παλιότερα θα ελεγα ευφυής με χιούμορ. Τωρα θα πω ισορροπημένοι που δεν εχουν να αποδείξουν σε κανεναν τιποτα.
     
  7. Πολύ όμορφο νήμα, @Λύσανδρος !


    Εμένα μού αρέσουν οι καλόψυχοι άνθρωποι (που θα κάνουν το καλό και για έναν άγνωστο ακόμη), οι ευγενικοί άνθρωποι (προσέξτε, οι γνήσια, αυθεντικά ευγενικοί, όχι αυτοί που απλά χρησιμοποιούν μία ψεύτικη, υποκριτική ευγένεια για να πετύχουν κάτι -και που καταλαβαίνω αμέσως-), οι διακριτικοί άνθρωποι (αυτοί δηλαδή που εάν δεν δηλώσουν την παρουσία τους δεν θα καταλάβει κανείς ότι ήταν εκεί, αυτοί που δεν θα προσβάλλουν ποτέ κανένα και κατά κανένα τρόπο), οι άνθρωποι που έχουν αυτογνωσία και τά έχουν βρεί με τον εαυτό τους, οι ακομπλεξάριστοι, οι άνθρωποι με χιούμορ, οι άνθρωποι που αυτοσαρκάζονται, οι άνθρωποι που γελούν, οι άνθρωποι που θα πούν και θα κάνουν χαζομάρες ακόμη και τη στιγμή του κινδύνου ή του άγχους τους, οι άνθρωποι οι πειθαρχημένοι (που δεν θα γκρινιάξουν για μία αναποδιά ή κακοτυχία και απλώς θα συνεχίσουν να αγωνίζονται), οι γενναίοι άνθρωποι (προσέξτε: όχι αυτοί που δεν φοβούνται πού και πού, άλλωστε θάρρος δεν είναι να μή φοβάσαι κάτι, είναι να τό κάνεις αυτό το κάτι κι άς φοβάσαι), οι άνθρωποι του καθήκοντος όπως τούς αποκαλώ (αυτοί δηλαδή που νοιώθουν βαριά την ευθύνη επάνω τους σε ό,τι κάνουν και θέλουν να έχουν θετικό αντίκτυπο στον οποιονδήποτε, ακόμη κι έναν ξένο που πιθανότατα δεν θα συναντήσουν ποτέ)...

    Αυτοί είναι οι αγαπημένοι μου άνθρωποι.
     
    Last edited: 15 Νοεμβρίου 2017
  8. Anais...

    Anais...

    Οι άνθρωποι με τις αληθινά όμορφες ψυχές!
    Εκείνοι που σου χαρίζουν ένα χαμόγελο γιατί το νιώθουν, γιατί βγαίνει αβίαστα από μέσα τους.
    Οι γελαστοι, ευγενικοι,τίμιοι και με χιούμορ άνθρωποι.
    Με ειλικρίνεια και μπέσα, με ομορφιά. Άνθρωποι που συναντάς και σου φτιάχνουν τη μέρα. Εκείνοι που σε βελτιώνουν, σε αλλάζουν, σε ομορφαινουν.
     
    Last edited: 15 Νοεμβρίου 2017
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Δεν ξέρω να το περιγράψω αλλοιώς,... αυτή η απάντηση μου άρεσε ιδιαίτερα...

     
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Μαζί σου

     
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Κατασταλαγμένος που πατά γερά στα πόδια του άνθρωπος δηλαδή. Καλά κατάλαβα;

    Σε ποιον δεν αρέσουν τέτοιοι άνθρωποι θα έλεγα. Ισχύει.

     
     
  12. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ο Mr. gazza...όλα τα λεφτά αγαπητέ!...