Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμναστική/Αθλητισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 18 Μαρτίου 2008.

?

Ποιό είναι το αγαπημένο σας είδος γυμναστικής;

  1. Κολύμβηση

    20 vote(s)
    17,5%
  2. Τέννις

    6 vote(s)
    5,3%
  3. Μπάσκετ

    7 vote(s)
    6,1%
  4. Ποδόσφαιρο

    3 vote(s)
    2,6%
  5. Βαράκια

    2 vote(s)
    1,8%
  6. Aerobics

    2 vote(s)
    1,8%
  7. Jogging

    5 vote(s)
    4,4%
  8. Γιόγκα ή κάτι ανάλογο (παρακαλώ εξηγήστε ποιό)

    10 vote(s)
    8,8%
  9. Κάποιο είδος πολεμικής τέχνης (παρακαλώ εξηγήστε ποιό)

    14 vote(s)
    12,3%
  10. Γυμναστήριο (παρακαλώ εξηγήστε ποιά δραστηριότητα κυρίως)

    15 vote(s)
    13,2%
  11. Surfing (Στη θάλασσα, όχι στο internet!)

    1 vote(s)
    0,9%
  12. Σεξ/Μαστίγωμα/Δέσιμο/κ.τ.λ.

    8 vote(s)
    7,0%
  13. Η κίνηση του πηρουνιού απ' το πιάτο στο στόμα/Τα δάχτυλα στο πληκτρολόγιο/κ.τ.λ.

    6 vote(s)
    5,3%
  14. Κάτι άλλο (παρακαλώ εξηγήστε)

    12 vote(s)
    10,5%
  15. Δεν γυμνάζομαι (παρακαλώ εξηγήστε γιατί)

    3 vote(s)
    2,6%
  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    ❤ Βόλεϊ ❤
     
  2. ajax69

    ajax69 New Member

    Γυμναστηριο, Κολύμπι, Σκι βουνου, Τεννις, και αλλα
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

    να βγαζουμε και καμμια υποδοχη ομως
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Στο βόλεϊ,όπως γνωρίζεις ήδη,επιτρέπονται όλα...ακόμα και υποδοχή με τη μύτη... 
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μου δίνεις κουράγιο!
    Έχω πολύ δρόμο βέβαια,για να φτάσω τον τυπα,αλλά επίσης έχω και πολλή διαθέση για να το καταφέρω!  
     
    Last edited: 21 Δεκεμβρίου 2016
  7. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    @whisperer κόντεψα να πνιγώ από τα γέλια!!! ΑΧΑΧΑΧαχαχαχαχα... Τι τρελά αστείο βιντεάκι!  
     
  8. Μεγαλη καψουρα το μπασκετ. Ωρες ατελειωτες παλια. Πλεον δεν εχω τις αντοχες, ασε που μεγαλωνοντας εχω γινει και χεστης. Τα ποδια δεν εχουν την ιδια ελαστικοτητα και δεν γουσταρω να νιωθω μονιμα οτι θα αφησω κανενα ποδι στο παρκε.
    Κλασσικο γυμναστηριο τσουκου τσουκου 3-4 φορες την εβδομαδα και βλεπουμε. Βασικα το ειχα παρατησει τελειως το θεμα τα τελευταια χρονια και τωρα ξανακαταπιαστηκα γιατι αρχιζω να κανω το σωμα του μπαμπα μου και δεν θελω. Αν νιωσω λιγο καλυτερα σε λιγο καιρο σκεφτομαι να κοιταξω κατι σε kick boxing. Επισης μου εχει τραβηξει το ενδιαφερον αυτη η ολη φαση με τα calisthenics και γενικοτερα γυμναστικη με bodyweight. Τελοσπαντων ας περασει λιγος καιρος να φτασουμε σε ενα αξιοπρεπες επιπεδο και μετα ....βλεποντας και κανοντας.
     
  9. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Τρίαθλο.
    Κολυμπι / Ποδηλατο / Τρεξιμο

    Δεν περιμενα ποτε οτι θα με τραβουσε ενα αθλημα αντοχης, αλλα ηρθε ετσι που κλειδωσε. Βλεπω ironman δλδ κ συγκινουμαι, δακρυζω κ αλλα τετοια χαριτωμενα.
    Στην πραξη διαπιστωνω ποσο πολυ πνευματικα σε εξασθενει ολο αυτο το τριπτυχο... Για γερα νευρα κ επιμονή.

    Γενικοτερα εχω ασχοληθει με διαφορα αθληματα απο παιδικη ηλικια. Πλεον ειμαι του γυμναστηριου (αεροβια, χορευτικα κ ελευθερα βάρη) κ τα του 3άθλου.  
     
  10. switch_man

    switch_man Guest

    βόλεϊ δωματίου

     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κατι τέτοιο μου ακούγεται πιο ενδιαφέρον...