Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 27 Ιανουαρίου 2006.

  1. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    In position.
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  2. Brand

    Brand The Most Successful Delete

  3. telishulk189

    telishulk189 New Member

    Οντας ανθρωπος του χωρου της φαρμακοδιεργεσης εχω συναναστραφει με αρκετες γυναικες που εκαναν χρηση στεροειδων,ηταν καθαρα θεμα προτιμησης για το αν θα σε καυλωσουν η οχι.Οπως συμβαινει και με κοπελες παχυσαρκες.Προσωπικα αρεσκομαι σε επαφη με γυμνασμενες κοπελες.
     
  4. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    Likewise. Μόνη διαφορά ότι, to this day, δεν είχα τέτοιες συναναστροφές. Γκαντέμης κατά συρροή. But that's life.
     
  5. Brand

    Brand The Most Successful Delete

  6. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    Και κάτι πιο "proper".
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  7. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Έχω ένα βίτσιο με τις ταυραντισμένες γυναίκες γενικά και ειδικότερα με εκείνες της άρσης βαρών, αλλά όχι με τις bodybuilders...
     
  8. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  9. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

  10. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    Interesting. Γιατί το ένα και όχι το άλλο; Δεν είναι ότι θεωρώ πρωτότυπη τη στάση αυτή, αλλά ο καθένας έχει και κάποιο σκεπτικό πάντα. Συνήθως αυτό είναι που έχει ένα ενδιαφέρον παραπάνω.
     
  11. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Προσωπική γνώμη πάντα...
    Το δεύτερο το βρίσκω υπερβολικό και για τις γυναίκες, αλλά και για τους άντρες!
    Πολύ φούσκωμα ρε παιδί μου και ολίγον τι "αφύσικο"...  
    Μου αρέσει ένα δυνατό σώμα, αλλά να μη φαίνεται σα να είναι μόνο μύες.
    Προτιμώ να καλύπτεται κι από ένα στρώμα "στοιχειώδους" λίπους από πάνω.
     
    Last edited: 19 Φεβρουαρίου 2018
  12. Brand

    Brand The Most Successful Delete

    Κατάλαβα. Με τη λογική αυτή βέβαια, υπάρχουν πιθανότητες να είσαι συμβατός με bodybuilder σε offseason shape. Τότε δηλαδή που έχουν το αναμενόμενο για τον άνθρωπο ποσοστό λίπους. Από την άλλη βέβαια, στις φωτογραφίες που παραθέτεις, τα ποσοστά λίπους είναι πάνω από αυτά που θεωρούνται λογικά κατά μέσο όρο, οπότε μπορεί και να μην ισχύει η αμέσως προηγούμενη υπόθεσή μου.