Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 27 Ιανουαρίου 2006.

  1. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    εγω παντωσ πιστευω οτι μια γυναικα με μυωδεσ σωμα ειναι οτι καλυτερο για εναν αντρα slave ειναι ομωσ εξισου απολαυστικο το σεξ με μυωδεισ γυναικεσ παντωσ ωσ ελεγαν και οι λατινοι de gustibus et coloribus non est disputandum konvs einai uema goystoy eγω παντωσ λατρευω τισ μυωδεισ γυναικεσ
     
  2. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    προσωπικα λατρευω τισ μυωδεισ γυναικεσ ειναι ενα ειδοσ fetix που σε προδιαθετει να υποταχθεισ σε μια τετοια γυναικα
     
  3. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    και εγω εχω τρελλα με τισ μυωδεισ γυναικεσ δυστυχωσ στην ελλαδα δεν υπαρχουν πολλεσ και αυτο το fetix μου το πληρωνω ακριβα  
     
  4. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    lestat80 edv stτην ελλαδα υπαρχουν τετοιεσ γυναικεσ αραγε?
     
  5. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Πως δεν υπάρχουν, lestat80! Αν πας σε μεγάλα γυμναστήρια, θα δεις αρκετές, στα δωμάτια με τα βάρη, να φορούν λύκρα (κομμένη επιθετικά, με τους μύες τους να διακρύνονται από κάτω), κομμένα δερμάτινα γάντια και φλύο χρώματα. Θα τις βρεις και να ιδρώνουν μόνιμα στον φεγγαρόπαγκο. Στον δρόμο πολύ σπάνια να τις δεις...

    Τέτοιο σώμα πολύ δύσκολα να έχουν πάντως. Συνήθως, μπορεί να έχουν απλά ένα πολύ όμορφο γραμμωμένο και γυμνασμένο κορμί, που ίσως και να σου αρέσει και καλύτερα από ένα γυναικείο κορμί body builder, με αρκετά περισσότερο όγκο και πάαααρα, μα πάαααρα, πολλή γράμμωση, πέρα από αυτό που μπορείς να φανταστείς!!

    Προσωπικά, το ξαναλέω, σίγουρα θα το προτιμούσα μια καλογυμνασμένη γυναίκα, από μια body builder, αν έπρεπε να διαλέξω απλά και μόνο βάσει του σώματος τους. Όμως τα κριτήρια μας είναι συνήθως πολύ πιο σύνθετα απο αυτό (ευτυχώς δηλαδή), και δεν θα επέλεγα ποτέ κάποια γυναίκα βάσει μόνο των εξωτερικών της χαρακτηριστικών, ή της ομορφιάς. Δεν αρκεί ποτέ μόνο αυτό... Απόδειξη, αυτά που γράφω πιο πάνω, στο thread αυτό.
     
  6. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    καλα τα λεσ η γραμμωση ειναι καλυτερη. ευχαριστω για την απαντηση τα λεμε 
     
  7. kinky

    kinky New Member

    Το να αρέσει σε κάποιους άντρες ένα υπερβολικά γυμνασμένο γυναικείο σώμα ίσως να ελοχεύει κάποιους "κινδύνους"...Για παράδειγμα κάποιος που φοβάται να παραδεχτεί ότι οι θηλικές του ορμόνες υπερέχουν του κανονικού επιπέδου και ότι έχει "κρυμμενές" κάπου μέσα του ομοφυλοφιλικές τάσεις εβρισκόμενος με μια τέτοια κοπέλα του παρουσιάζεται η ευκαιρία να το "κάνει" με μια σύγχρονη "χίμαιρα"... με γυναικείο πρόσωπο και ανδρικό σώμα. Έτσι είναι καλυμμένος από σεξουαλικής πλευράς καθώς η σύντοφος είναι γυναίκα, αλλά συγχρόνως ικανοποιεί και τις υποσυνείδητες ορέξεις του.

    Υ.Γ : Συνήθως κάνω ορθογραφικά λάθη...είναι στη φύση μου..είμαι αριστερόχειρας!
     
  8. whip123

    whip123 New Member

    δεν μπορω να πω οτι θα μου αρεσε η συντροφος μου να ηταν
    πιο δυνατη απο εμενα, αλλα σιγουρα η οψη μιας δυνατης
    γυναικας σωματικα μου προκαλει θαυμασμο και μου δινει
    θαρρος.
     
  9. peterpan

    peterpan New Member

    Άντε να δούμε τώρα θα τα καταφέρω;

    http://img106.imagevenue.com/img.php?image=16712_bg12_122_332lo.jpg

    http://img18.imagevenue.com/img.php?image=84507_Members2411_122_525lo.jpg


    http://img154.imagevenue.com/img.php?image=84627_Dsc00147_122_492lo.jpg

    http://img163.imagevenue.com/img.php?image=84696_tramp2_122_510lo.jpg

    Άς στείλουμε αδιάβαστους όσους πιστεύουν πως οι γυναίκες b.builders στερούνταιο θηλυκότητας...
     
    Last edited: 12 Νοεμβρίου 2006
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Και είναι bodybildαρούδες οι κοπέλες αυτές;
     
  11. peterpan

    peterpan New Member

  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Η Καρλότα με μικρότερα χείλη και μπράτσα;