Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 27 Ιανουαρίου 2006.

  1. scissorme

    scissorme Guest

    Re: Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Προσωπικά ανήκω 100% στην sub-culture που αντιπροσωπεύουν τα sites που αναφέρεις. Μάλιστα το wb270 είναι η απόλυτη λίστα γυναικών που προσφέρουν τέτοιου είδους sessions στο διαδίκτυο. Μπορώ να επιβεβαιώσω ότι ο ρυθμός αύξησης της λίστας είναι μεγάλος πράγμα που αποδεικνύει (?) ότι υπάρχει ρεύμα προς αυτή τη κατεύθυνση. Το ιδιαίτερα ενθαρρυντικό της υπόθεσης είναι η αύξηση των καταχωρήσεων Ευρωπαίων γυναικών (στις ΗΠΑ το κύκλωμα ήταν ήδη ικανοποιητικά μεγάλο από τα τέλη των 80s) και η εμφάνιση Ελληνίδων (επιτέλους) τα τελευταία χρόνια.
     
  2. scissorme

    scissorme Guest

    Re: Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Οι γυναίκες των διαστάσεων που αναφέρεις (1,90 – 90 κιλά) αποτελούν γενικά εξαίρεση. Οι περισσότερες bodybuilders είναι σαφώς πιο κοντές και πιο ελαφρές. Βέβαια υπάρχουν και κάποιες στις αναλογίες που αναφέρεις. Οι γυναίκες αυτές βασίζονται κυρίως στη σωματική δύναμη για να επικρατήσουν επί των αντιπάλων τους. Αυτές δε που συνδυάζουν και fighting skills είναι το κάτι άλλο 
    Στη λίστα υπάρχει μεγάλος αριθμός γυναικών που δεν κατατάσσονται καν στην κατηγορία των bodybuilders. Διαθέτουν φυσικά γυμνασμένα κορμιά αλλά βασίζονται κυρίως στην τεχνική και την επιθετικότητα και εξασκούν συνήθως κάποια(ες) πολεμική τέχνη. Αυτές τις περισσότερες φορές καλούνται να αντιμετωπίσουν αντιπάλους μεγαλύτερους και ίσως δυνατότερους. Προσωπικά τρελαίνομαι όταν με υποτάσσει μια γυναίκα που τις ρίχνω 15 πόντους και καμιά 25αρια κιλά.  
     
  3. month

    month Regular Member

    Εγώ απο την άλλη φοβάμαι μην την σπάσω! Ξέρεις τι πάει να πει ότι όλλες οι γυναίκες που ξέρω μελανιάζουν αν τις πιάσω απο το χέρι; Ξέρεις τι είναι να τους ρίχνεις στο ύψος και στο πλάτος; Να μπορείς να τις σηκώνεις με το ένα χέρι στον αέρα; Ναι θα είναι μια χαρά μια γυναίκα, επιτέλους, να μπορεί να αντέξει μια γερή χειραψία, μα τον Τουτάτη!
     
  4. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    sωσστοσ αρχηγε μαζι σου αλλα στην ελλαδα που νατισ βρεισ τετοιεσ γυναικεσ 
     
  5. mmm

    mmm

    Ίσως το έχει αναφέρει ήδη κάποιος πιο πάνω, αλλά μου είναι αδύνατο να διαβάσω όλα τα μηνύματα (πολλές φορές κουράζουν, ιδιαίτερα όταν φεύγουν απο το θέμα...). Σχετικά με τις bodybuilders ώς τύπο γυναίκας που επιβάλλεται...ok ίσως γίνεται ελκυστικό σε μια φάση πάλης...πιστεύω όμως ότι απείρως πιό ελκυστικές είναι όσες γνωρίζουν/χρησιμοποιούν πολεμικές τέχνες (TKD κτλ...) για τον ίδιο σκοπό και διατηρούν ταυτόχρονα ένα πιό γυναικείο σώμα. Επιπλέον έλξη προσδίδει η στολή στην τελευταία περίπτωση...υπάρχει κανείς εδω μέσα που να συμφωνεί μαζί μου;
     
  6. peterpan

    peterpan New Member

    http://www.colettenelson.com/photography/photogallery2/images/3054.jpg

    Χάλια... έτσι δεν είναι;
    Φαντάσου να μπει αυτή στο δωμάτιό σου, και να κλειδώσει την πόρτα πίσω της...
    Όοοχι Κυρία μου θα της πω, δεν εχεις θυλικότητα... Φύγε από δω!
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αυτο το πραγμα peterpan, δεν ειναι γυναικα.
    Οι μυες της μοιαζουν καταπληκτικα με του Landi....
    Ενος Αλβανου μπετατζη, που δουλευει στην οικοδομη, απεναντι απο το σπιτι μου.
    Ξερω και τ'όνομα του. Η θεα της κορμαρας του με εχει κανει να εχω ξεπερασει το ρατσιστικο μου συνδρομο.
    Ωραιος ο Αλβανος δεν λεω! Η κορμαρα του φετες ειναι!
    Τον χαζευω και το φτυνω να μην το ματιασω!
    Αυτος Ναι να μπει στο δωματιο και να κλειδωσει την πορτα πισω του.
    Αυτη οταν μπει αληθεια ...που θα κρυφτεις αθεοφοβε?
     
    Last edited: 10 Απριλίου 2007
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    τελευταία είμαι επιρρεπής σε στρουμπουλές γυναίκες ,ίσως επειδή έχουν γλυκό προσώπο ,μήπως είμαι και εγώ musslelover ?! lol
     
  9. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Kατι σαν την δικη μας (Ελληνιδα στην Αγγλια) Contessa dei Fiori αναζητας blindfold?
    Η Contessa αυτη ειναι μελος και στο SSBBW (Super-Sized Big Beautiful Woman).

    Αυτο ομως το φετιχ που λες, με τις παχουλες και παχυσαρκες δεν εχει ουδεμια σχεση με τις γεροδεμενες και γυμνασμενες υπαρξεις.
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    αυτό είναι κάτι ακραίο ..! (όσο αφορά τα μεγεθή,για εμένα τουλάχιστον.. )
    αλλά πιστεύω αυτά τα δοχεία αν και όντως διαφορετικά είναι συγκινονούντα και αρκετά κοντά ...

    ευχαριστώ για το site αν και έχει αποσύρει την gallery αλλά είναι κατατοπιστικό .
     
  11. sklava_eleana

    sklava_eleana New Member

    SM_ART_Lady

    Πιστεύεις πως άνδρες και γυναίκες είναι το ίδιο "οπτικοί τύποι"

    Εγώ κοιτάζω αλλά οι μυρουδιές με τρελλάινουν...


    Ελεάνα
     
  12. peterpan

    peterpan New Member

    Λατρεμένη μου SM_Art,
    Οι άντρες ως γνωστό, λειτουργούν φωτογραφικά.
    Η τύπισα, έχει πολύ καλό πρόσωπο και φανταστικές πατούσες.
    Αν αυτό το συνδιάσεις με το στήθος της που είναι έτοιμο να εκραγεί, και με το ότι μπορεί σίγουρα να πάρει έναν συνηθισμένο άντρα στην αγκαλιά της σα μωρό, ή να του τις βρέξει στο πωπουδάκι χωρίς αυτός να μπορεί να αντιδράσει, ... εεε... νομίζω ότι συνιστά συστατικό πολύ ενδιαφέρουσας αφέντρας.
    Φυσικά στην πραγματικότητα κανεις δεν μπορεί να είναι σίγουρος.
    Πάντως σε κάθε περίπτωση - όπως λέει και το τραγούδι- "ακόμα κι Εσύ δεν μπορείς να μου στερήσεις τ΄όνειρο!-  

    Τα λέμε σύντομα από κοντά!

    Πήτερ