Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 27 Ιανουαρίου 2006.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Νομίζω ότι σε όσους αρέσουν οι πολύ γυμνασμένες γυναίκες, τους αρέσουν και οι άντρες.
     
  2. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Μαντμαζελ........παλευουμε.....;;;;;;;
     
  3. alkinoos

    alkinoos New Member

    γυμνασμένο κορμί είναι πολύ ωραίο, αλλά γράμμωση σε γυναίκα είναι αντιαισθητικό
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    και οι καμπυλες ... γραμμες ειναι !
     
  5. souldusk

    souldusk Regular Member

    Εγώ θα μείνω στις καμπύλες...
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εμενα που μ'αρεσει η Πετρουλακη ν'αρχισω ν'ανησυχω;
    (δεν εννοω να μη το μαθει ο Ιβιτς,πανω σ'αυτο βασιζομαι στην εχεμυθεια σας  )
     
  7. gataras

    gataras New Member

    Re: Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    www.saradas.org   
     
  8. gataras

    gataras New Member

    δεν ειδα κανενα απο εδω να γνωριζει το αντικειμενο νομιζα πως θα βρω καποιον ακομα που ασχολειται αλλα μπα Eγω ειμαι φαν απο δεκαετια 80' τα σχολια σας ειναι σχολια ασχετα με το φετιχ αυτο Δηλαδη ολα τα φετιχ ειναι ο.κ. εκτος απο *αυτο * μπραβο ρε αλλα αν δεν σας ενδιαφερει γιατι ποσταρετε?????? μην βαζετε τις fitness ιδια με τις fbb και οποιος καταλαβε καταλαβε αν δωσετε fbb σε αναζητηση βιντεο και δειτε τα ποσα αποτελεσματα θα δειτε σε ποια δεκατια εχετε μεινει σορυ
     
  9. gataras

    gataras New Member

    τι εγινε σας σοκαρουν οι αποψεις και δεν το δημοσιευετε??????????χαχαχα αναμενομενο
     
  10. gataras

    gataras New Member

    Re: Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

      ποιες γνωρισες ??????
     
  11. Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    υπαρχουν "σωστα" και "λαθος" αναβολικα ? για κοιτα οσες τα παρατησαν μετα πως εγιναν σαν σκυλια:icon_no2:
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    θάθελα μια σεξουαλική εμπειρία με μια bodybuilder είναι κάτι που συχνά φαντασιώνομαι-αν και δε ξέρω αν τα πολλά αναβολικά επιτρέπουν στο σώμα να έρχεται σε στιγμές σεξουαλικής κορύφωσης.