Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Γεια χαρα σε ολους.Εγω να σας πω την αληθεια δεν εχω δοκιμασει ποτε strapon αλλα μια πρωην μου καποτε μοιραστηκε το δονητη της μαζι μου.Στην αρχη αισθανθηκα λιγο αβολα αλλα στη συνεχεια μου προκαλεσε μια στυση και μια αισθηση που δεν ειχα ξανανιωσει.Οταν ανελαβα εγω ξανα τον ενεργητικο ρολο καναμε το καλυτερο σεξ απο την ημερα που ημασταν μαζι.Τωρα δυστηχως χωρισα με την κοπελα πριν προλαβουμε να δοκιμασουμε και το strapon.Εκτοτε ψαχνω για μια κοπελα που να της αρεσει να αναλαμβανει τον ενεργητικο ρολο.
     
  2. roots

    roots New Member

    Εγω νιωθω τυχερος που το εχω δοκιμασει 2 φορες απο κοπελες που μου το ζητησανε μονες τους..
    Τις αρεσανε..Δε ρωταω γιατι..Αφου αρεσε κ σε μενα κ το ζηταω πολλες φορες τωρα..
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

     

     

     



    Προσωπικά,σε ότι αφορά το στραπ ον,η τρίτη εικόνα είναι και αυτή με εκφράζει καλύτερα!  
     
  4. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    εμένα πάντως όλες με εκφράζουν. άμα δω γυναίκα με ψιλοτάκουνη γόβα και με στραπον κάτι παθαίνω βρε παιδί μου.
    το ξαναματαεπαναλαμβάνω όπως και στη σχετική ιστοριούλα που δημοσίευσα άμα του πρώτου μου σοδομισμού "ΒΡΕ ΤΟΝ ΚΟΠΑΝΟ ΤΙ ΕΧΑΝΑ"
     
  5. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Lady Dementia εχεις ποτε χρησιμοποιησει strapon?Ειτε σ'εσενα ειτε σε καποιον αλλον...
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Σε μένα,δεν θα μπορουσα να το χρησιμοποιήσω. Σε άλλο άτομο ναι..

    Ο σκοπός της ερώτησης;
     
  7. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Ωραίες η φώτο με τα strapon Αγαπητή Lady_Dementia      
     
  8. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Περιεργια αγαπητη μου.Θελω να δω κατα ποσο ειναι προθυμη μια γυναικα να το χρησιμοοιησει ή το κανει μονο για τον παρτενερ της....
     
  9. wanatol67

    wanatol67 New Member

    Lady Dementia, μπορείς να μας εξηγήσεις τι σου αρέσει στο strap on?
     
  10. fivos

    fivos Regular Member

    Να ρωτησω κατι και εγω ; δεν ξερω αμα αναφερθεικε ηδη αλλα μια γυναικα που της αρεσει να χρησιμοποιει strap on σε καποιον συμαινει οπωσδηποτε οτι ειναι dominant στις σχεσεις τησ; Και αντιστοιχα οτι ο ανδρας ειναι submissive;
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Hey..τι έγινε εδώ;;  

    Μια διευκρίνιση που παρέλειψα.. Το στραπ ον το χρησιμοποιησα σε γυναίκα όχι σε άντρα.

    Τώρα εκφράστε τις απορίες σας ελεύθερα!  

     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Check and Mate...!