Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    μα εγω σαν αντρας αν θελω πεος γιατι να παρω μεσα μου strapon ενω το φησικο ειναι ανωτερο
     
  2. fivos

    fivos Regular Member

    Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Αμα δεν εισαι gay η bi τοτε μαλλον σε αποθει η επαφη με αντρα. Και σαν ψυχολογικο παιχνιδι αλλο να σε γαμαει γυναικα και αλλο αντρας.
     
  3. LordAini

    LordAini Regular Member

    Κάποιου μπορεί να του αρέσει ο σοδομισμός χωρίς να επιθυμεί σεξουαλική επαφή με άντρα.
    Ergo strap-on  
     
  4. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    μπα δεν νομιζω ειναι το εγω σου φιλε μου που δεν σε αφηνει αν το δοκιμασεις θα σου αρεσει τρελλα καλα να σε πηδηξει αντρας παει και ερχεται αλλα κατοτερο ειδος γηναικα ειναι πολη εξευτελιστικο οταν σου αρεσει απο γηναικα σου αρεσει και απο αντρα εισαι παθητικος απλα πραγματα
     
  5. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    κατ' αρχήν δεν υπάρχουν κατώτερα είδη. για άτομα ίσως να το συζητήσουμε. είναι απλό για όσους δεν ειναι gay η bi και τους αρέσει να εξευτελίζονται καθ' αυτόν τον τρόπο από μια Κυρίαρχη γυναίκα. δεν σημαίνει ότι επειδή μου αρέσει αυτό από μια γυναίκα θα μου άρεσε και από έναν άντρα.
     
  6. fivos

    fivos Regular Member




    Πρωτον δεν νομιζω η γυναικα να ειναι κατοτερο ειδος ! υπαρχουν γυναικες-αφεντρες εδω που με τον χαρακτηρα τους σιγουρα ειναι ανωτερες απο πολους ανδρες. Απο την φυση μπορει ο ανδρας να ειναι "ανοτερος" αλλα μετα μπαινει ο χαρακτηρας στην μεση. Το "ενδιαφερον" με το strappon ειναι οτι η γυναικα παιρνει τον ελεγχω οχι μονο του μυαλου αλλα και του σωματος.
    Παντως να "εξευτελιστω" απο γυναικα ισος να το δεχομαι απο ανδρα δυσκολα... Που βεβαια δεν ξερω αμα ειναι εξευτελιστικο φανταζομαι εξαρταται πως γινεται ολο το σκινικο.
    Ασε που αντε στο διαολο να με γαμισει αντρας ... το προβλημα ειναι θα με αποθουσαν ολα τα αλλα φιλια, χαδια, υποταγη ....

    Βεβαια ας το δοκιμασω πρωτα με γυναικα και το ξανασηζηταμε...... Ισως να μην ειμαι ο καταλυλοτερος για να εχω αποψη
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναίκες με strap-ons

    Συγκαταλέγεται κι η Αφέντρα Φλώρα στο "κατώτερο είδος";
     
  8. Re: Απάντηση: Re: Γυναίκες με strap-ons

    Τον εστησε λεει...   Δες το νημα της αφεντας φλωρας στο ιντροντους
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναίκες με strap-ons

    καιρος ηταν ειπωθει επιτελους η αληθεια.. σκλάβε γιώργο ευγε










    Μα που τους καλλιεργούν?
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αυτο που καταλαβαινω ειναι πως μια χαρα στηνεται καποιος στα 4 ... φτανει να μην τον πουνε γκεϊ ....
     
  11. fivos

    fivos Regular Member

    Ας το θεσουμε αλλιως : Γινεται καποιος να μην ελκυεται απο ανδρες και να λεγεται γκεί ; Γινεται να τον παρει καποιος απο ανδρα και να μην ειναι γκει ; Γινεται να μην ελκυεται καποιος απο ανδρες και να του κατσει ; Εαν η απαντηση ειναι ναι και στα τρια τοτε θα κατσω να με γαμησεται αλλιος εχω δικιο !!
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναίκες με strap-ons


    Γιά ξαναεξήγησέ το αυτό, γιά να μην γίνει κάνα λάθος...   Τι πρέπει να κάνουμε είπαμε, γιά να το αποφύγουμε;