Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. LordAini

    LordAini Regular Member

    Παιδιά, πείτε του κάποιος οτι η απάντηση είναι όχι. 

    Βασικά, το πρώτο δε νομίζω οτι στέκει. Το βρήκα??? Τι κερδίζω???
     
  2. fivos

    fivos Regular Member

    Καλα καλα ηρεμηστε ! Και ναι να μου λεγατε δεν σας καθομουνα το παιρνα πισω αμεσως  
    Τελος παντων για να λειξει αυτο εδω αθτο που θελω να δειξω οτι καμα σχεση σοδομισμος με ομοφιλοφιλια. Και δεν νομιζω να μπορει να διαφονει καποιος αντικειμενικα σε αυτο αλλα και να διαφωνει να !   
     
  3. Ρε παιδιά τι σχέση έχει ο κώλος με την ομοφυλοφιλία ελεος !
    το λέει και η ίδια η λέξη σ αρέσει το ίδιο φύλλο.

    δεν έχει σημασία αν πηδηχτήτε απ τον κωλο ή απλα πάρετε τσιμπουκάκια σορυ που τα λεω και χύμα και μόνο η σκέψη οτι σ αρεσει κάποιος/α και τον ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ το βράδυ που πας να κοιμηθείς φτάνει....είσαι ομοφυλόφιλος.
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Του Αss εγινε ολη αυτη συζητηση? 
     
  5. Dessex

    Dessex New Member

    Μα ουτως ή αλλως του ass ΗΤΑΝ η συζητηση... χιχιχ!

    Δεν καταλαβαινω γιατι εχουμε κολλησει στο θεμα των ταμπελων. Κομπλεξισμοι λεγονται αυτα?? Ο καθενας στο κρεββατι του κανει οτι γουσταρει.. Τωρα οι ορισμοι των gay κλπ για μενα πανε περιπατο.... ειδηκα εδω μεσα... Ο σοδομισμος εχει μεγαλο φασμα και περιλαμβανει και την ομοφυλλοφυλια.. Ποιο το κακο?

    Εγω γουσταρω strap-on, σε φασεις στο κρεβατι μου σκεφτομαι οτι εχω καποιον στο στομα μου... Που ειναι το κακο? Τι ειμαι λοιπον Που..ς Gay Oμοφυλλοφιλος... Οτι και να μαι για το ξερο κεφαλι του καθενα, ειμαι Εγω και, ειμαι ενταξει με τους γυρω μου και στο κρεβατι μου κανω οργια. Οκ?
     
  6. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Οπως κ να το κανουμε το πως τι βρισκει ο καθενας ειναι δικο του θεμα.Κ κανεις δεν εχει το δικαιωμα να κρινει καποιον με βαση την σεξουαλικη του ζωη.Εγω αυτο πιστευω.

    Εχει δικιο ο Dessex.Καθενας την βρισκει οπως του αρεσει.Κ κανεις δεν εχει το δικαιωμα να κρινει καποιον απο την σεξουαλικη του ζωη.Ευγε φιλε Dessex.
     
    Last edited: 9 Μαρτίου 2009
  7. Emma

    Emma Contributor

    Κι αυτός που κάνει απλά σεξ με άτομα του ίδιου φύλου (είτε είναι άντρας είτε γυναίκα), αλλά δεν έλκεται συναισθηματικά από αυτούς (δεν τους σκέφτεται το βράδυ πριν κοιμηθεί - εκτός ίσως απ' το πόσο καλό σεξ έκαναν-), τί είναι κατ' εσέ;  
     
  8. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ είναι ενας γκει που κάνει σεχ χωρίς δισταγμούς  
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναίκες με strap-ons

    Στιγμιαιο ερωτικο ''εγκλημα'' 
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Α μάλιστα... αυτοί που σκέφτονται το βράδυ εκείνον με τον οποίο έκαναν σεξ είναι gay ΜΕ δισταγμούς λοιπόν. Gay και οι δύο δηλαδή με μόνη διαφορά τους δισταγμούς...
    Αν και διαφωνώ με το συγκεκριμένο σκεπτικό, έχω την αίσθηση ότι, επί του προκειμένου τουλάχιστον, μάλλον ισχύει το αντίστροφο.
     
  11. fivos

    fivos Regular Member

    Μπερδευτικα τωρα !!!    
     
  12. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    αμάν να βάλετε ετικέττες. βρε σεις ο καθένας είναι ό,τι γουστάρει να είναι. ήμαρτον ποια.
    χαρείτε την σεξουαλικότητά σας όποια κι αν είναι αυτή κι αφήστε τα ψευτοδιλήμματα. εδώ μέσα σ' αυτό το φόρουμ τέτοιοι ενδοιασμοί? θα μας κάψει ο βδσμ θεός δηλαδή.