Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ζητω συγνωμη ... γενικως ... δεν αναφερομαι στο στραπον ... απλα ειχε γινει καπως ποιο γενικη η κουβεντα και στο κλιμα της γενικης συζητησεις περι ανοιχτης αντιληψης μιλησα ....
    ... δεν εχω τιποτα να κρινω στο σχετικο θεμα και το θεωρω απολυτα λογικο απο μερους μου να το απολαμβανουν οσοι τους αρεσει ..
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αφού πιστεύω ότι σε ξέρω και ότι είσαι φίλος μου, θα έπρεπε και εγώ να είχα καταλάβει εξ αρχής ότι παρασύρθηκες και η συζήτηση σε πήγε αλλού και αλλού...

    Φιλιά!  
     
  3. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    εση αγαπητη εβα αν σου αρεσε να σε παιρνει γηναικα με strapon πως θα αισθανοσουν κατωτεροτητα δεν νομιζω εισαι πολη ξεκαθαρη σε οτι πιστεβεις και το υπερασπιζεσαι με παθος και στα ισια γιαυτο σε παω ρε εβα εισαι ομως στην κηριαρχη θεση ειχες την τηχη να ταυτιζεται το θελο σου με οχι παθητιο ρολο κατι που στην ελληνικη κοινωνια θεωριτε εγκλημα αν και το βραδια ξεχνουνται ολα αν ησουν σκλαβα θα το υπερασπιζοσουν με το ιδιο παθος να εισαι ομως αντικειμενικη σε οτι πεις αφεντρα εβα εισαι οντως πολη γνησια αφεντρα και με φτιαχνεις πολη ως σκλαβο
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Αυτό μας έλειπε sklabosgiorgos, να μη σε "έφτιαχνα" ως σκλάβο!  

    Oι ερωτήσεις που μου κάνεις, κρίνω ότι είναι βαρύνουσας σημασίας και γι αυτόν τον λόγο θα σου εξομολογηθώ ότι αν μου άρεσε να το κάνω με strapon, θα το έκανα.
    Ω, ναι ... και όμως!!  
    Δεν θα με πείραζε αν το έκανα ως υποτακτική ή ακόμα και ως Κυρίαρχη που παρεμπιπτόντως είμαι (και γιατί να το κρύψουμε άλλωστε). Όμως δυστυχώς γμτ, δεν βρίσκω το κατάλληλο μέγεθος, αλλά και ένα καλό χρήστη για να μου κάνουν το "Κλικ"!!  

    Δεν θεωρώ καθόλου "τύχη" που βρίσκομαι σε Κυρίαρχη θέση (δεν ξέρεις τι τραβάω  ) και επίσης δεν νομίζω ότι η κοινωνία θεωρεί έγκλημα την παθητική θέση κανενός.
    Αντίθετα πιστεύω ότι η κοινωνία, μας θέλει και μας έχει κάνει όλους παθητικούς, αφού μας έχει στήσει όλους στα τέσσερα και μας πηδά ασύστολα, χωρίς λιπαντικό, λογική και συναίνεση (την καταγελώ για την κατάργηση του ssc)  

    Το θέμα του strapon είναι ένα κοινωνικό θέμα και μόλις αυτή την στιγμή είναι που το κατάλαβα αφού έως τώρα αγνοούσα!!
      sklabosgiorgos σ΄ευχαριστώ που μου άνοιξες τα μάτια!!
     
  5. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    αυτο που θα πω αποτελει ομολογια αφεντρα εβα πριν απο λιγο μπηκα στις τουαλετες ενος ιντερνετ καφε και βαρεσα μια παχια μαλακια βλεποντας καπιες φωτογραφιες σας ελπζιω να μην τιμωρηθω για αυτην την ομολογια μου εννοω να τιμωρηθω διοτι δεν σας ρωτησα πριν προβω στην σπανια αυτη για μενα πραξη θαυμασμου μου προς την πιο διασημη ελληνιδα αφεντρα και ομολογω τεραστιο απωθημενο μου θεωρω οτι ειστε δασκαλα ναι ναι καλα ακουσατε δασκαλα και μαλιστα απο τις αυστηρες δασκαλες του bdsm και η επιβλιτικη οψη σας με κανει να νιωθω φοβο για οτι επακολουθησει ο φοβος προς την κηρια δηλωνει τον βαθμο υποταγης ενος σκλαβου και εγω το μονο που εχω αυτη τη στιγμη στο μικρο μου μυαλο ειναι να με ποδοπατατε με τις μποτες σας μεχρι να πω ελεος οσο για το μεγεθος ισως δεν εχετε συναντησει ακομα το καταλληλο που θα σας κανει να ποθησεται να γινεται σκλαβα ενος δηνατου αφεντη θεωρω ομως οτι οι περισσοτεροι αντρες που σας αντικριζουν δεν μπορουν να μην σας ποθησουν και ως γυναικα ειστε μια απολητα αυταρχικη και ταυτοχρονα ποθητη γυναικα
     
    Last edited: 10 Μαρτίου 2009
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia] δικο σου,γτ εσυ το ζητησες... 
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μήπως να είμαστε πιο προσεκτικοί με το τρόπο έκφρασης του καθενός. Αν ο sklabosgiorgos θεωρεί ότι έτσι εκφράζει τον θαυμασμό του έχει κάθε δικαίωμα να το κάνει. Δεν νομίζω ότι και η Εύα θα έχει αντίθετη άποψη για αυτό. Madlene αυτό που αντιλαμβανόμαστε εμείς έχει σημασία ή αυτό που θέλει να πει ο ποιητής;
     
  8. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    ευχαριστω αστερι μου εισαι πρωτη με εφτιαξες ωραια υποκρουση για να σε παιρνουν με strapon νιωθεις πιο πολη ταπεινωση επισης ωραια μουσικη για να μου κανουν στοματικο ερωτα εισαι θεα και η μονη μου φιλη μεχρι σημερα σε αυτο το φορουμ
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναίκες με strap-ons

    Ο πoiητης να παρει το ''πουλι'' του απ την οθονη μου και να το παει prive...δεν ηταν καλαισθητος θαυμασμος,ο οποιος παρεπιπτοντως χαλαει την αισθητικη μου.Αnyway..respect:sleep:
     
  10. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    συγνωμη madlene αν χαλασα την αισθητικη σου δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου
     
  11. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Μόλις το διάβασα αυτό ένειωσα την επιθυμία να σας θέσω το ερώτημά μου. Τι εννοείτε Κυρία Ευα Με αυτό  
    Ψάχνετε κάποιο Πoλύ Μεγάλο Μέγεθος σε strapon, Kαι κάποιον παθητικό άντρα, υποτακτικό, η σκλάβο να καταφέρει να ανταποκρηθεί και να πάρει μέσα του το strapon  

    Λατρύω τον τρόπο που μιλάτε!!!!            
    Τα σέβη μου Κυρία Ευα!!
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

     

    Μην κουράζεις το κεφαλάκι σου johnny!
    Παραμιλούσα!