Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Έννοια σου και πολλοί/ες με θεωρούν μουνόπανο και χωρίς φτερά...Καλύτερα να βάλω αρχίδια που δεν έχω μην και γίνω strap ...έτσι για να επανέλθω στο νήμα αχχαχα...        
     
  2. fix29

    fix29 New Member

    Καλησπέρα καλή χρονία..Τέτοια εμπειρία είχα ..μετά από απόφαση μου παλιότερα...δεν θεωρό κανέναν με τετοιά γούστα ομοφιλόφιλο! φετίχ...βίτσιο ..κ γιατί όχι θα έκανα κ σχέση με κοπέλα με τέτοια γόύστα...αυτά από εμένα!
     
  3. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    TE="fix29, post: 452180, member: 26954"]Καλησπέρα καλή χρονία..Τέτοια εμπειρία είχα ..μετά από απόφαση μου παλιότερα...δεν θεωρό κανέναν με τετοιά γούστα ομοφιλόφιλο! φετίχ...βίτσιο ..κ γιατί όχι θα έκανα κ σχέση με κοπέλα με τέτοια γόύστα...αυτά από εμένα![/QUOTE]
    Φιλε,το θέμα είναι που βρίσκεις τέτοιες γυναίκες σήμερα. Έχουμε γεμίσει μυξοπαρθενες!
     
  4. omorfosneos

    omorfosneos New Member

    Φιλε,το θέμα είναι που βρίσκεις τέτοιες γυναίκες σήμερα. Έχουμε γεμίσει μυξοπαρθενες![/QUOTE]
    Το θέμα είναι που βρίσκουμε πραγματικές Αφέντρες...
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το ότι οι λιγότερες/περισσότερες δεν γουστάρουν να γαμάνε τον άντρα τους, τις κάνει ξενέρωτες/ψευτοπουριτανές ?
    Ρητορική ερώτηση κάποιου που το strap δεν τον χαλάει, αλλά και δεν θα είχε κανένα θέμα και να μην το "ξανά έτρωγε".

    Το θέμα είναι να "το βγάζουμε" κι εμείς σε κάποιες γυναίκες και να μην τα περιμένουμε όλα στο πιάτο.
    ( και με το να το βγάζουμε, εννοώ και με την συμπεριφορά μας )

    Ούτε να θεωρούμε ότι όλες οι γυναίκες είναι ίδιες και εκείνες που τα όποια γούστα μας δεν τα ενστερνίζονται. Είναι by default "άκυρες".

    Άποψη, τίποτε παραπάνω.

     
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    και αντιστρόφως ο άντρας (υπό) που δεν γουστάρει να τον γαμήσει η γυναίκα με στραπ ον είναι ξενερουά;
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καθόλου ξενερουά. Ο καθένας με τα όρια του και τα γούστα του

    Είπαμε, περί ορέξεως  
     
  8. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    ...φίλε παντρέψου και θα δείς
     
  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Θεωρώ το strap on ένα αρκετά ιδιαίτερο παιχνίδι, όπως φυσικά ιδιαίτερο μπορεί να χαρακτηρίσει κάθε παιχνίδι κάποιος ή κάποια.

    Όμως τελικά αυτό το ιδιαίτερο δεν θέλουμε όλοι να δοκιμάσουμε και να ζήσουμε;

    Κατά την άποψή μου το πρώτο ζητούμενο σε μία σχέση ή έστω ένα (καλό από πολλές απόψεις) παιχνίδι υποταγής είναι να γαμήσεις το μυαλό του άλλου και μετά τα υπόλοιπα. Αν δεν διεισδύσεις εκεί, τότε μάλλον όλα τα υπόλοιπα θα είναι ερμητικά κλειστά για πάντα.

    Αν όμως πετύχει σε αυτό η γυναίκα, προσωπικά δε βλέπω το λόγο γιατί να μην προχωρήσει και στην αλλαγή ρόλων. Και δέχομαι ότι μπορεί αυτό να αρέσει... μπορεί και όχι, οπότε εκεί σταματάει. Όμως δε μπορώ να δεχτώ την αρνητικότητα στη δοκιμή. Ούτε πολύ περισσότερο δέχομαι ότι όποιος βάζει κάτι στον κώλο του είναι γκέι (χωρίς να έχω κάτι μαζί τους).

    Η χρήση strap on από τη γυναίκα είναι ένδειξη αυτού, που θέλει να "περάσει". Καύλας και εναλλαγής, όταν πρόκειται για ερωτικό σύντροφο, κυριαρχίας, ελέγχου, ταπείνωσης και πόνου, όταν πρόκειται για υποτακτικό.

    Διαλέγουμε και παίρνουμε λοιπόν.
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    και θα έχεις δύο με την μία... μιλώ για την πεθερά!!
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Μα ακόμα και αυτό είναι μία επιλογή, πώς μπορείς να μη δεχθείς την επιλογή του συντρόφου σου;
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τη σέβομαι απόλυτα έστω κι αν δε με βρίσκει σύμφωνο. Ωστόσο μία δοκιμή εντός ορίων και με σύνεση δεν τη θεωρώ δα και τραγική.