Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    συμφωνω απολυτα και καθετα μαζι σου καθως και για την ludy in black
     
  2. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    συμφωνω απολυτα Λιζαρτ!! 
     
  3. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Εχεις απολυτο δικιο σε ολα τα προαναφερομενα...Μου αρεσουν οι τοποθετησεις σου,ως προς τις ιδεες σου και το πως τις υποστηριζεις...!!!
     
  4. Not373

    Not373 New Member

    καλησπερα.
    δεν έχει τύχει να δοκιμάσω την συγκεκριμένη εμπειρία, αλλά σίγουρα είναι κτ στο οποίο θα θελα να πειραματιστώ. Η άποψη μου, μετά από πολλές συζητήσεις επί του θέματος, είναι ότι υπάρχουν στον ίδιο βαθμό κωλύματα και από τα δύο φύλα, πάνω κάτω για τους ίδιους λόγους.
     
  5. jim28

    jim28 Regular Member

    Εχω χάσει γκομενάρα (μούναρο που λένε) επειδή αρνήθηκα να κάτσω να με γαμήσει με αυτο το μαραφέτι.
    Τελικά καλά έκανα!
     
  6. adras4energitiki

    adras4energitiki New Member

    χμ... φιλε jim28 πως θα γίνει να μου γνωρίσεις τη γκομενάρα;
     
  7. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Οχι jim28...Για μια τετοια γυναικα ζω!!! 
     
  8. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

  9. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

  10. piggy

    piggy New Member

    Προσωπικη Μου αποψη:
    Το στραπον σε γυναικεια χερια ειναι ενα σαδιστικο βιτσιο, το οποιο ή το εχεις ή δε το χεις. Προφανως για να αντλησει Καποια αυτην την ορεξη, πρεπει να της το βγαζει κ ο παρτενερ. Αν ο αλλος το ζηταει διακαως, αυτη η ορεξη χανεται. Αν φερθει πραγματικα εξυπνα ο υποτακτικος που το θελει, θα το εχει. Απλα οι περισσοτεροι "χανονται" επειδη ζητανε. Το 'ζητα κ θα λαβεις' δεν ισχυει εδω.
    Πολυ ενδιαφερον νημα κ σχολια.
     
  11. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Δεν εχω καποιο ιδιαιτερο λογο να διαφωνησω,οσων αφορα πανω σε αυτα που προανεφερες...Αρα συφνωνω απολυτα μαζι σου,σε καποια σημεια Piggy... ...Φυσικα και "να το ζητας διακαως" δεν το βρισκω σωστο,απλα,καλο ειναι να ξεκαθαριζονται και καποιες ιδιαιτεροτητες η να εκφραζονται καποιες φαντασιωσεις... 
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2015
  12. piggy

    piggy New Member

    να εκφραζονται φυσικα, με τον κινδυνο ομως αν νιωσει η Κ οτι το ζηταει ο υ με αυτον τον τροπο, να το χασει..