Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

  2. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δεν το εχω κανει ποτε. Αλλα αν ηξερα οτι ο συντροφος μου το απολαμβανει θα το εκανα με χαρα. Διοτι θα ενιωθα ομορφα να του δινω αυτην την απολαυση.
     
  3. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Ν
    Να υποθεσω οτι μιλας επι προσωπικου;
     
  4. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

    Είναι ό,τι έχω ακούσει απο γυναίκες και άνδρες που κάνουν χρήση του στραπ-ον. Και προσωπικη..  
     
  5. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Εσυ θα ηθελες να το εχεις μονιμα;
     
  6. ocean girl

    ocean girl ...Γευσιγνώστης προσωπικοτήτων...

        
          

    τελος παντων..........
     
  7. Ωραίο αυτό που λες και το καταλαβαίνω. Μπορώ όμως να σε ρωτήσω... πως λειτουργεί όταν έχεις strap on; Αν ναι παίζει και να μην είναι απαραίτητο να πηδάς κάποιον ή όχι; Μέσω της οπτικής δηλαδή καλύπτεσαι; Γιατί π.χ. να μην βάλεις την μπουνίτσα σου (fisting κοινός) στον κώλο του, να έχεις και την αίσθηση της αφής;
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ειναι η κυριαρχια απλα ή μηπως ειναι η ψευδαισθηση του πεους; Η θεληση για αλλαγη φυλου, μαζι με την ελλειψη τολμης γι αυτη την αλλαγη;
     
  9. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Αστειακι
    ;-)
     
  10. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    [QUO"SAP, post: 537007, member: 27142"]Δεν το εχω κανει ποτε. Αλλα αν ηξερα οτι ο συντροφος μου το απολαμβανει θα το εκανα με χαρα. Διοτι θα ενιωθα ομορφα να του δινω αυτην την απολαυση.[/QUOTE]

    Το εχω κανει και το απολαυσα.Φυσικά και θα το ξανακανα αλλά ποτέ αν ήξερα ότι η σύντροφος μου δεν το απολαμβάνει εξίσου.
    Θα ήταν πολύ εγωιστικό...
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    το qq σου λέει κάτι?
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    θα στο κολλησουμε με γιουχου!