Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναίκες με strap-ons

    Συμφωνώ.. με το παραπανω



    όσο για το
    απορώ που, ποτε κ γιατι γνωρισες μιστρες εσυ θωμα21 κ ξερεις αν έχουν ή οχι.. καθώς δηλώνεις και μάστερ..
    (το 21 αλήθεια η ηλικία σου είναι?)
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Mikra_Psemata τωρα γινεσαι αδιακριτη 
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Xμμμ.. Πολλοι και διαφοροι οι λογοι που μια γυναικα μπορει να αντλησει απιστευτη ηδονη πηδωντας καποιον με strap on, λιγο πολυ οι απαντησεις δοθηκαν οποτε δε θα πρωτοτυπησω.. Η ευχαριστηση που παιρνεις οταν κανεις κατι που τον ευχαριστει, η ικανοποιηση του σαδισμου σου οταν βλεπεις μια μικροσκοπικη τρυπουλα να ανοιγει ολο και περισσοτερο και να αφουγκραζεσαι τον πονο του, που ομως δε θελει να σταματησει..
    Προσωπικα παντως, επειδη ειμαι και λιγο nympho προτιμω τα διπλα. Γιατι ναι ωραιο ειναι να τον δινεις, αλλα να τον παιρνεις ειναι ακομα καλυτερο.. 
     
  4. giorgos-gym

    giorgos-gym New Member

    μια καλησπέρα από εμένα,

    εμένα αυτό είναι το φετιχ μου,

    μου αρέσει η εναλλαγή ρόλων να μπαίνω στο μυαλό της γυναίκας και αυτή στο δικό μου το ίδιο να γίνεται και με τα σώματά μας και το ίδιο και με την ψυχοαισθήσεις μας...

    Xμμμ.. Πολλοι και διαφοροι οι λογοι που μια γυναικα μπορει να αντλησει απιστευτη ηδονη πηδωντας καποιον με strap on, λιγο πολυ οι απαντησεις δοθηκαν οποτε δε θα πρωτοτυπησω.. Η ευχαριστηση που παιρνεις οταν κανεις κατι που τον ευχαριστει, η ικανοποιηση του σαδισμου σου οταν βλεπεις μια μικροσκοπικη τρυπουλα να ανοιγει ολο και περισσοτερο και να αφουγκραζεσαι τον πονο του, που ομως δε θελει να σταματησει..
    Προσωπικα παντως, επειδη ειμαι και λιγο nympho προτιμω τα διπλα. Γιατι ναι ωραιο ειναι να τον δινεις, αλλα να τον παιρνεις ειναι ακομα καλυτερο..
    quoted by lola ...


    θα συμφωνήσω μαζί σου ... είναι απόλυτα ερεθιστικό ενα double dildo...
     
    Last edited: 29 Δεκεμβρίου 2007
  5. sexyboy

    sexyboy New Member

    Παντος χωρις να γινω γραφικος θα πω οτι ο καλυτερος τροπος να μαθει ενας αντρας να γαμαει σωστα ειναι να γαμηθει!

    Εγω πραγματικα μια εποχη ήμουν πολυ αγαρμπος μεχρι που η τοτε κοπελα μου, μου ειπε πως για να της παρω το κολαρακι πρεπει πρωτα αυτη να παρει το δικο μου για να μου διξει!

    Ετσι κι εγινε! πονεσα κι εμαθα κι εγω να γαμαω γλυκα και τρυφερα και απο τοτε οποια γινεκα εχω παρει λιωνει πραγματικα!
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    Με αυτή τη λογική δηλαδή καμία γυναίκα δεν θα μάθει ποτέ να παίρνει πίπα ε;
     
  7. sexyboy

    sexyboy New Member

    Good Point DEmoness!!!!

    Για να μαθεις να διοικεις πρεπει πρωτα να μαθεις να διοικεισαι ελεγε η σχολη ευελπιδων!

    Αυτο που λες εχει εφαρμογη στο γεγονως οτι οι τραβεστι περνουν τις καλυτερες πιπες! ομως υπαρχει μια διαφορα στην πιπα η πιθανοτητα να προκαλεσεις πονο ειναι μικρη σε αντιθεση με το προκτικο σεξ που η πιθανοτητα να μην προκαλεσεις πονο ειναι μολυ μικρη! Οποτε καταλαβενεις οτι χρειαζετε να ξερεις πολα πραγματα παραπανω για να το κανεις!
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    εχεις δικιο ... μεχρι που η χρηση να γινει καταχρηση ....
     
  10. Syrah

    Syrah Contributor

    Βεβαίως έχω απόλυτο δίκιο.
     
  11. darknight

    darknight Regular Member

    1. για ταπεινωση
    2. τιμωρια
    3. η εικονα που με εχει κατω και με σκιζει απο πισω χωρις να το θελω, εκπληρωνει τον σαδισμο της

    δεν μου αρεσει το στραπ ον, αλλα δεν αποφασιζω εγω ποσο μαλλον οταν Εκεινη το ευχαριστιεται!
     
  12. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Ωραιο ειναι, οπως οι ανδρες εισβαλουν στο πρωκτο της γυναικας να κανουν το ιδιο και εκεινες μονο που δεν εχω γνωρισει καμια που να της αρεσει!