Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Not373

    Not373 New Member

  2. nikospat32

    nikospat32 New Member

    καλησπερα και απο μενα.νεος στο forum . και γω με την γυναικα μου ειμαστε ηδη στην σκεψη αγορα strapon.σαν ιδεα στην αρχη δεν της αρεσε αλλα τωρα τρελαινεται και καυλωνει με την ιδεα.εγω λιγο επιφυλακτικος ειμαι.γι οτι νεοτερο εδω ειμαστε..
     
  3. καλησπερα. νεος στο φορουμ. προσωπικα μου αρεσει η ιδεα η γυναικα να εχει το πανω χερι. ακομα και στην ερωτικη πραξη. οι ρολοι εινια υποκειμενοι και μπορουν να αλαλξουν αναλογα τα θελω και των δυο, που εννοειται οτι πρεπει να συμβαδιζουν
     
  4. Είμαι παραπληγικός που σημαίνει ότι λόγω ατυχήματος δεν περπατάω.Η χρήση στραπόν με διεγείρει σαν ιδέα
    ως εναλλαγή ρόλου γιατί θα αισθανόμουν ακόμα πιο αδύναμος στα χέρια της.Θα προτιμούσα όμως όχι μόνο
    το στραπόν αλλά και μια ενδυματολογία και φέρσιμο αφέντρας που θα με εξουσίαζε πλήρως.Αυτό δε σημαίνει
    πως δεν επιθυμώ να έχω εγώ τον έλεγχο πράγμα που μου συμβαίνει 50-50 με γυναίκες.Με τρανσέξουαλ όμως
    θα επιθυμούσα την πλήρη υποταγή μου
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η ενδυματολογία αφέντρας ποια είναι;
     
  6. Δεν έχω εμπειρία σε κάτι τέτοιο οπότε απαντώ τι θα διέγειρε εμένα.
    Το λάτεξ για παράδειγμα να καλύπτει ολόκληρο το σώμα ή μπότες
    και γάντια ως το μπράτσο και διάφορα ερωτικά εργαλεία.Είμαι εδώ
    για να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου,οπότε μην πιάνεσαι από μια φράση
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μα κι εγώ για να εμπλουτίσω τις γνώσεις μου σε ρώτησα  
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πάμε για ψώνια;   νιαουυ
     
  9. Αυτό θα έπρεπε να ανοιχτεί νήμα!!πραγματικά!!! Είμαι περίεργη να δω τι απαντά η πλειοψηφία των αντρών οποιουδήποτε στάτους και πως απαντανε οι γυναίκες αντίστοιχα !!!!!
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καλό σαν θέμα αλλά δεν είναι καθορισμένη φυσικά, ποιο σωστά, τι προτιμάνε οι Κ/Α να φοράνε....και θα πάρεις 100 διαφορετικές απαντήσεις, δεν υπάρχει στάνταρ, μονάχα προσωπική προτίμηση, θεωρώ  
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Παναζά μου, το πανηγύρι της βιομηχανοποίησης  
     
  12. εεε οσο και να βαστηχθω δεν μπορω να μην απαντησω.......το λοιπον.... η σωστη και αερατη αφεντρα πρεπει ντε και καλα να φοραει μαυρα και δερματινα απο βρακι μεχρι και σκουλαρικι....και ξεκινουμε..... μαλι μαυρο σαν το κατραμι....(ξανθια αφεντρα δεν ......) χειλακι κοκκινο σαν πετροκερασο και μαγουλο βερυκοκο.......   καλσον μαυρο δυχτυοτο σαν αυτα που πιανουν μπαρμπουνια οι ψαραδες....... μποτα ισα με το γονατο και βαλε με 3 χλμ κορδονι να κανει να τα δεσει το υποτακτικο καμια βδομαδα......κορμακι δερματινο με καρφια για να ποναει το υποτακτικο σε καθε επαφη...... και φυσικα πετσινο δερματινο ζακετακι με τη φωτο του παγκαλου απο πισω για hard core bdsm.....