Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Η δεν το εχεις ψαξει καλα το θεμα η εισαι απλα ατυχος φιλε, γιατι ναι υπαρχουν και γυναικες που τους αρεσει να πηδανε αγορακια(τσουλακια) με strap on.  Και οχι δεν αναφερομαι σε αυτες που μισουν τους αντρες -για τους δικους τους λογους- και το ευχαριστιουνται ξεκωλιαζοντας τους.. Πολλοι αδυνατουν να αντιληφθουν την ευχαριστηση που μπορει να αντλησει μια γυναικα απο αυτο και χωρις μαλιστα να ειναι ανοργασμικη, χα..
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    κρίμα που μερικές τους αρέσει να το κάνουν όχι με στραπόν αλλά με το χέρι τους να το νιώθουν το κολαράκι , πονάει περισσότερο ..! φυσικά για μερικούς ακόμα καλλίτερα ! (στο fisting αναφερόμουν... )
     
  3. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Να μου πεις και εσεις το πρωτο πραγμα που κοιτατε στους αντρες το κωλαρακι ειναι, αλλα δεν γραφονται στο βιογραφικο αυτα και βγαινουν αργοτερα που θα εχει αναπτυχθει και καποια οικιοτητα και εμπιστοσυνη, δεν μπορει να γυρισει η αλλη και να σου πει σκυψε ευλογιμενε:nod:
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    οχι δεν υπαρχουν και προκαλω την οποιαδηποτε να μου αποδειξει το αντιθετο ... ε μααα ... πια ... με αυτη την ιστορια ..... ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα ....
    πλακα μου κανετε ? ..... θα εχει πει τον δεσποτη παναγιωτη η αλλη πανω στο γαμησι και θα σκεφτει να του βαλει το στραπ ? ..... 10 πιπες θα του κανει για να τον καλβωσει να την ξαναπηδηξει ....
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    φυσικα κ μπορει  
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Πρόταση /πρόκληση /πρόσκληση ειναι αυτο?  
    Για κάνε μια στροφη να σε δω... καλυτερα  
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

     :rollinglaugh:
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ... εμενα παντως καμια γυναικα δεν μου εχει γυρεψει κατι τετοιο μετα το νταχτιρντι ....
    τωρα αν αλλες γυναικες , μετα το σεξ (ή πριν..) , νιωθουν την αναγκη να του δειξουν του αλλου πως γινεται ..... δεν μου εχει τυχει να γνωρισω .....  
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Το ότι μπορει δεν το αμφισβητει κανείς.. Το ότι θα γινει ομως ειναι ενα μεγαλο ζητημα  
     
  10. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    isnogood πίστεψε με εκεί έξω υπάρχουν γυναίκες που τους αρέσει πολύ,όμως είναι κάτι...που είναι δύσκολο να το ζητήσει ένας άντρας από μία γυναίκα.Σωστα?Επομένως ή βρίσκεις Domme που της αρέσει ή μία vanilla open minded ελπίζωντας ότι εν καιρό νοιάζεται για σένα και να περνάτε καλά μαζί.  

    προσωπικά έχω γνωρίσει γυναίκες που όταν το ''κάνουν'' φαίνεται ότι το κάνουν αγγαρία και σε ξενερώνει κι εσένα ,αλλά έχω και μοναδικές εμπειρίες που η ηδονή που φαινόταν να παίρνουν ήταν μία πρωτόγνωρη εμπειρία για μένα και για εκείνη  
     
  11. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γυναίκες με strap-ons

    Πες τα!  και εδω μεσα δεν ειδα καμια να λεει οτι της αρεσει. 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τελος παντων ... πασο ... παμε στο αλλο : " είναι δύσκολο να το ζητήσει ένας άντρας από μία γυναίκα.Σωστα? " ... αφου λοιπον εσυ εισαι σιγουρος οτι υπαρχουν .... γιατι ειναι δυσκολο να το ζητησει ενας αντρας ????? .....
    ασε που δεν τιθεται θεμα "ζηταω" , αλλα : "μου αρεσει αυτο" ... ή αρεσει λοιπον και στον αλλο και τα βρισκεις ή δεν αρεσει και ασε την να κουρευται ... ή νομιζεις οτι πολλοι αντρες μπαινουν σε μονιμες σχεσεις για να εχουν οι κυριες επιλογες ? ... απλα πραγματα ....
    καποιο καλοκαιρι βγηκαμε με ενα γνωστο φιλου μου .. καθηγητης σε ΤΕΕ ... Κυριακη .. ειχαμε παει για μπανιο , ο ανθρωπος φαινοτανε και ητανε μια χαρα , μας ελεγε ομως για καποια ενοχληση και οτι θα εκανε Δευτερα κατι ιατρικες εξετασεις ... να μην τα πολυλεω ... Σαββατο πεθανε και την επομενη Κυριακη ειμασταν στην κηδεια του .. 41 χρονο ο τυπος ....
    Παιρνεις λοιπον ενα κομματι χαρτι , και γραφεις πανω του ενοχες τυψεις αμφιβολιες και ντροπες και σε ενα ταξιδακι με το πλοιο , το φουνταρεις στο μεσον του πελαγους μεσα σε ενα μπουκαλι ..... αν ποτε τωρα , τυχει και το βρεις μπροστα σου κολυμποντας , μαλλον ειναι γραφτο σου να τα φτιαξεις με τις Ερυνειες ... μεχρι τοτε ομως ... φτιαξετα με την ζωη ....