Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Όχι να το πιάσουμε αλλά σε δικό του νήμα   άλλωστε μιας και θες να μάθεις, θα δεις ότι τα νήματα περί γυναικείας Κυριαρχίας έχουν μείνει λίγο... Πίσω σε αυτό το φόρουμ  
    Αν και εγώ προσωπικά δεν θεωρώ το στραπ σαν μέσω Κυριαρχίας ωστόσο με ευχαριστεί τα μάλα και θα μου άρεσε να συζητήσουμε (υ και Κ μαζί) γύρω από την πρακτική αυτή καθεαυτή  

    Μπορεί να σε πειραξα έντονα, έτσι για να σπάσει ο πάγος αλλά κατά βάση μου αρέσει να συζητώ  
     
  2. Δεν ενοχλήθηκα.Τέτοιου είδους πάγοι καλό είναι να σπάνε.Οι άλλοι στο νότιο πόλο είναι το θέμα.Ασφαλώς και υπάρχουν άλλα μέσα κυριαρχίας αλλά όπως είπες και εσύ το βλέπω
    κυρίως ως ένα μέσο ηδονής.
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Τραστ μι ξέρω να σεβομαι όρια, αν είχες ενοχληθεί πραγματικά, σαφώς θα σταματούσα  

    Στο νότιο πόλο ας μην τους πιάσουμε καθόλου προτείνω, εκεί δεν έχουν δώσει λύση επιστήμονες, θα δώσουμε εμείς;  

    Θα συμφωνήσω με το τελευταίο statement.
     
  4. Οπότε σε πιο thread για τη γυναικεία κυριαρχία θα μπορούσαμε να μεταφέρουμε τη συζήτηση για τη χρήση του strapon?
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Έλα μου ντε, κάτσε να δω αν υπάρχει ή αν θα πρέπει να φτιάξουμε ένα  
     
  6. Αναμένω καθισμένος σαν σε...
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Η απάντηση είναι αναμμένα κάρβουνα   είμαι σίγουρη...
     
  8. zozefiin

    zozefiin Guest

    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχχαχαχααχαχαχχαχα
     
  9. Λάθος
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πάει, αδιάβαστο ήρθε το παιδί, ούτε τα βασικά δεν ξέρει  
     
  11. Ευκαιρία κάποια να με διδάξει
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Θα στη βρούμε μην αγχώνεσαι, οι καθηγήτριες είναι σαν τους καρχαρίες