Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Άμα χρειαστεί είμαι Hulk
     
  2. zozefiin

    zozefiin Guest

    το ειπα πιο πανω  
     
  3. Συμφωνούμε δηλαδή
     
  4. zozefiin

    zozefiin Guest

    ναι μιλαμε για ρολο θυματος
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Άμα θέλει, τα καταφέρνει, σε κάνει να νιώθεις χωρίς να προσποιείσαι   ούτε και να βοηθάς...
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εγώ κουμπάρα, αντί για φόρεμα, να φορέσω στραπ;  
     
  7. Είμαι σίγουρος
     
  8. danos

    danos Regular Member

    το σεξ ειναι σαν τη μαγειρική , θέλει φαντασία και πειραματισμό
    αν δεν το χεις το χασες
    οσο για το στραπον είναι ενα παιχνίδι αρκετά ενδιαφέρων που χρησιμοποιείτε και απο ζευγαρια εκτος βδσμ
    υγ. αφήστε της κατσαρόλες και αρχίστε το σεξ
     
  9. anima0

    anima0 Regular Member

    Κι όμως, πιστεύω πως το στραπ, όπως και το πρωκτικό γενικότερα, έχουν έντονο το στοιχείο Κ/υ, Τοπ/μπότομ. Είναι αρκετοί οι λόγοι πιστεύω: συνδυάζει λίγο πόνο με ηδονή, ηδονή με στέρηση οργασμού (δύσκολα μόνο του), είναι κάπως "βρώμικο" και παραβατικό και άρα εξευτελιστικό και εν τέλει δίνεσαι έντονα.
     
  10. male1

    male1 Regular Member

    Γιατι να αρεσει το σεξ απο πισω μονο στις γυναικες και οχι στους αντρες, η ανατομια η ιδια δεν ειναι; Η διαφορα ειναι πως οι γυναικες δεν εχουν πεος ωστε να κανουν διεισδηση κατι που διορθωνεται με ομοιωμα, ομοφυλλοφυλλια δεν θα ηταν μονο αν ηθελαν να το κανουν με αντρα; Δεν ειναι παντα υποταγη η αλλαγη ρολων αλλα και ηδονη, ισοτητα. Νομιζω πως κατα ενα μερος παγιδευομαστε στα πρεπει και τα μη της υποκριτικης κοινωνιας που ζουμε η οποια μπερδευει τη δημοκρατια με την ολιγαρχια, την ελευθερια με την καταπιεση, ποιος μπορει να κρινει καποιον αν ειναι ενταξει οταν ολοι ειναι ξεχωριστοι.
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Σε πρόσφατες συζητήσεις διαπίστωσα ότι υπάρχουν αρκετές κατηγορίες αντρών που η κάθε μία το κάνει για διαφορετικούς λόγους.
    Άλλοι το κάνουν καθαρά από και για απόλαυση. Αυτοί είναι κυρίως φετιχιστες.
    Άλλοι το κάνουν για συναισθηματικους λόγους, νιώθουν ότι είναι μια πράξη που τους ενώνει με την παρτενέρ, Κ, σχέση τους κλπ
    Άλλοι όμως το κάνουν γιατί νιώθουν ότι κάνουν κάτι που είναι ενάντια στην φύση του άντρα (να δέχεται διείσδυση) επομένως νιώθουν ταπείνωση και εξευτελισμό.
     
  12. angel42

    angel42 Regular Member

    Εμένα πάντως Μου αρέσει το στραπόνι. Μου δίνει μέγιστη ικανοποίηση και ερωτική και εγκεφαλική το να το χρησιμοποιώ. Δε νιώθω ούτε άντρας ούτε τίποτε τέτοιο από τα πολύ ωραία που προηγήθηκαν εδώ στο νήμα. Δεν εκδικούμαι το ανδρικό φύλο, δε ζηλεύω που δεν έχω δικό Μου πέος και άλλα υπέροχα τέτοια που επίσης προηγήθηκαν... Όπως κάθε τι άλλο που χρησιμοποιώ το στραπ ον γίνεται η προέκταση της βούλησης και της καύλας Μου. Και ανάλογα του τί θέλω να ζήσω με τη χρήση του θα το νοηματοδοτήσω εκείνη τη στιγμή. Αν έχω όρεξη για τρυφεράδες, είναι ένας γλυκός και ιδιαίτερος τρόπος να διεισδύσω στον παρτενέρ Μου. Αν έχω όρεξη για βία, θα είναι προέκταση της βίας Μου. Αν έχω όρεξη για ξεφτιλίσματα, θα είναι ένα εργαλείο εξευτελισμού. Το θέμα κάθε φορά είναι να παίρνω την ικανοποίηση που επιθυμώ, εφ' όσον στα χέρια Μου, άντε και στα πόδια Μου, έχω ένα πρόθυμο συναινούντα αρσενικό που καυλώνει να υπηρετεί τις καύλες Μου... Αυτά   Α.
     
    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2017