Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. dreams

    dreams Regular Member

    Αυτό ακριβώς ειναι το ενδιαφερον, που δινει και μια απαντηση στο τελευταιο ερωτημα.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πολλά τσούζουν αλλά τα ξανακάνουμε. ^.^
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σε αντιδιαστολή με αυτό, δεν κατανοώ γιατί το πέος λογίζεται σαν άκαμπτο σπαθί. Με ορισμένους άνδρες όπου έχω συνομιλήσει, μου είχαν πει ότι όταν πάνε να εισχωρήσουν το πέος τους σε μία αρκετά στενή οπή (εν προκειμένω, πρωκτική), αισθάνονται πόνο στην άκρη του πέους και τους αρέσει, δεν ξέρω αν θα πρέπει να λογιστούν κι εκείνοι ως έχοντες μαζοχιστική τάση.
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Πιθανό μου φαίνεται.
     
  5. vautrin

    vautrin Contributor

    Μα... αυτό λέω τόσην ώρα. Πως λέγεται κάποιος που του αρέσει ο πόνος;
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δλδ σε όποιον αρέσει το πρωκτικό είναι απαραίτητα μαζοχιστής;
     
  7. vautrin

    vautrin Contributor

    Αν δεν πονάει όχι, αν πονάει ναι.
     
  8. dreams

    dreams Regular Member

    Μαζοχα!

    Οταν χαλαρωσει ομως ο σφιχτηρας και δεν ποναει πια, αλλα συνεχιζει να του αρεσει?
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μπα.
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Που σε μπέρδεψα? Και πες μου αν θέλεις που τα ταύτισα?
    Αναφέρομαι στο πλαίσιο της συζήτησης απλά.
    Δεν μιλάμε για το strap-on σε ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ σχέση.
    Εγώ τουλάχιστον, για σάς δεν ξέρω.
     
  11. Janine

    Janine Regular Member

    Αν μου επιτρέπετε, το πρωκτικό σεξ αν γίνει με σωστή προετοιμασία και ο δέκτης είναι χαλαρός και καυλωμένος δεν πονάει.

    Επιπροσθέτως, πολλές πρακτικές όταν κάνει κανείς σεξ (το απλό το βανίλα, όχι τίποτα S/M) μπορεί να πονέσουν, χωρίς να είναι κάποιος παρτενέρ αλγολάγνος. Η κολπική διείσδυση, η κατά λάθος χρήση των δοντιών στο στοματικό, ένα δάγκωμα που ξέφυγε, μια νυχιά στην πλάτη, αυτά συμβαίνουν ακόμα και σε μη αλγολάγνους.

    (και τώρα πάω να ανατρέξω να δω τι λέει το θέμα   )
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Point made completely clear, όπως πάντα.

    Έχω την αίσθηση πως έχει να κάνει με την (γ-)καύλα της γυναίκας στο να το χρησιμοποιεί, αλλά δεν είμαι σίγουρη αν αυτό είναι politically correct!