Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικεία κυριαρχία; Really? Πώς;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 3 Δεκεμβρίου 2009.

  1. Δεν νομιζω να με πειραξει αν δεν βγω δημαρχος του χωριου...
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ματαξαναλεω για πολλοστη φορα... σταματηστε να διδετε εμμεσες οδηγιες στις Κ για το πως πρεπει να ειναι, τι πρεπει να κανουν, αν και πως πρεπει να τιμωρουν, αν και πως πρεπει να εκπαιδευουν, κλπ κλπ.

    εκτος οτι ειναι topping from the bottom, ειναι και ακομψο, μην πω τιποτα χειροτερο.
     
  3. παρατηρησες κατι τετοιο σε αυτα που ειπα;
    (επισεις κατι τετοιο θα συνεβαινε μονο σε μια συναναστροφη ασυμμετριας...δεν βλεπω κατι τετοιο εδω ειμαι ενα ατομο που μιλαει σε ενα αλλο ατομο. Δεν ειμαι υ της και δεν ειναι Κ μου. )
     
    Last edited: 12 Νοεμβρίου 2016
  4. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Και η φωνη της λογικής ακούστηκε στο δάσος.
    Κι επίσης πες και τίποτε χειρότερο, το άκομψο δεν είναι μάλλον κατανοητό.

    Κοντολογίς @VasilisDraper έχει τόσα νοητικά λάθη το κατεβατό σου, που δυσκολεύομαι να γελάσω.
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Δεν νομίζω να στέκει τίποτα από όλα όσα γράφει το πόατι (με τα μαύρα γράμματα).Πιστεύω πως είναι στον χαρακτήρα μιας γυναίκας το αν είναι Κυρίαρχη ή όχη,δεν έχει να κάνει με το φύλο.