Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος magda37, στις 1 Απριλίου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. magda37

    magda37 Regular Member

    Με εντολή του Αφέντη μου,

    γράφω ότι Επιθυμεί να με Δανείσει για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα.
    Όποιος ή Όποια ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει με τον Αφέντη μου για τις λεπτομέρειες.
     
  2. fractal

    fractal Regular Member

    Από τα πιο όμορφα post που έχω δει .
    Ελπίζω μόνο να μην έχει να κάνει με την σημερινή ημερομηνία!
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Μόνο ψυχή τε; 'Η 6 μήνες ψυχή τε και 6 μήνες σώματι;
    Γιατί μια κάποια ευελιξία τη διαθέτουμε. Μόνο στην Αστάρτη είμεθα δοσμένοι ψυχή τε και σώματι.
     
  4. kali crow

    kali crow Guest

    συγνωμη βρε παιδια.....θα πεσετε να με φατε....το ξερω ηδη ,μα διαφωνω με κατι τετοια εγω....
    ακους εκει να τη δανεισει? 
     
  5. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    xaxaxa! πολύ σωστά κάνεις και διαφωνείς γλυκειά μου  

    πλην ομως... αν ειναι δική Του... ό,τι θελει την κάνει ε? για σκέψου το...ειναι και 1Απριλιά....


    ε...@ Χαινριχ... σωματι τη δανείζει βρε... το ψυχή τε το κρατάει παρακαταθήκη!!! 
     
  6. kali crow

    kali crow Guest

    σαφως,,,αν για αυτην ειναι οκ ομως,παω πασο.... 
     
  7. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Τα δανεικά και αγύριστα, τα ξέρετε? 
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

      
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Η δικια μου απορία δεν στεκεται στο δανεισμο, ουτε στη μερα.

    Πολλες μερες αναρωτιεμαι (μεσα μου) κοιτωντας την υπογραφη της magda37, πως διαολο ενας σκλαβος εχει στην ιδιοκτησια του μια σκλαβα; εκτος..αν εγινε λαθος στο στατους, οποτε ζητω ταπεινα συγγνωμη για τις αποριες μου.
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: ΔΑΝΕΙΣΜΟΣ

    θα χρειαστει να δώσουμε προκαταβολή η σε παίρνουμε και φευγουμε?
     
  11. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Καιτοι συμφωνώ με την παραπάνω άποψη φίλτατε όταν πλέον η εκπαίδευση έχει ολοκληρωθεί, δεν θεωρείς πιθανό τον δανεισμό ως μια πράξη παιδευτικού χαρακτήρα με στόχο την πλήρη αποδοχή υπό της εν εκπαιδεύσει σκλάβας των εντολών / επιθυμιών του ιδιοκτήτη της; Οι συνθήκες πραγματοποίησης του δανεισμού που αναφέρεις συνεχίζουν φυσικά να ισχύουν.

    Εννοείται πως αν θεωρήσουμε πως ως σκλάβα λογίζεται μόνο εκείνη που έχει πλεον πλήρως αποδεχθει την θέση της η παραπάνω ερώτηση καθίσταται ανευ αντικειμένου.
     
  12. naida

    naida Regular Member

    Ανεξαρτήτως status;  
     
Thread Status:
Not open for further replies.