Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δάκρυα και ηδονή!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 17 Σεπτεμβρίου 2010.

Tags:
  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Είναι απίστευτο το πόση ικανοποίηση προσφέρει ένα μουσκεμένο από δάκρυα πρόσωπο σε έναν/μία Κ/Μ και πόση ηδονή σε έναν/μία Υ/Σ αυτή η ψυχολογική επίθεση που του το προκάλεσε...
     
  2. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Το φετίχ ονομάζεται δακρυφιλία (dacryphilia)...
     
  3. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Παρένθεση: (Ο οργασμός με κλάματα συμβαίνει και χωρίς κανενός είδους επίθεση. Συμβαίνει και σε σχέσεις βανίλια. Κι όταν συμβεί έτσι, πρόκειται για κάτι το εξαιρετικό. Ίσως η πιο D/s στιγμή που θα βρεθεί ποτέ μια κατά τ' άλλα αμιγώς βανίλια σχέση.)
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Δάκρυα και ηδονή!!!

    μου αρέσει η αλμυρή τους γέυση τους ,είτε είναι δικά μου είτε δικά της ...
     
  5. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Μετά από πολύ μαστίγωμα κλαίω και όταν κλαίω μετά από πολύ σωματικό πόνο, αυξάνει η σεξουαλική μου διέγερση. Το ίδιο μπορεί να μου συμβεί και μετά από αφόρητη σαδιστική ψυχική δοκιμασία από Domme χωρίς σωματικό πόνο, όταν η δοκιμασία περνάει και νοιώθω και πάλι ασφαλής. 'Οταν είμαι στα γόνατα μπροστά σε μια γυναίκα μετά από μαστίγωμα και κλαίω στα πόδια Της ή ακόμα καλύτερα προσκυνώντας Την με δάκρυα στα μάτια, μου προκαλεί μεγάλη σεξουαλική διέγερση.
     
  6. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Δάκρυα και ηδονή!!!

    λοιπον,παρολο που δεν το εχω ζησει,θα συμφωνησω απολυτα με αυτο!!
     
  7. Allexis

    Allexis Regular Member

    Απάντηση: Δάκρυα και ηδονή!!!

    Πολύ ενδιαφέρον θα ήθελα να το δοκιμάσω  .
     
  8. Απάντηση: Δάκρυα και ηδονή!!!

    Δεν μου έχει τύχει πολλές φορές να μου λυθεί η άλλη στο κλάμα λίγο πριν χύσει ή όταν χύνει, οπότε ακόμα με καυλώνει απότομα και μου ξυπνάει επιθυμίες γι' αγριότητες.
    Το κλάμα μετά το χύσιμο με κάνει να νιώθω άβολα.
     
    Last edited: 1 Φεβρουαρίου 2012
  9. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Δάκρυα και ηδονή!!!

    Εμένα θα μου πεις? Που παρακαλάω να με πονέσουν μέχρις δακρύων κι έχουν κολλήσει στο safeword? Θα κάμω thread γι' αυτό. Μην βάζετε εύκολες λέξεις... Στην απελπισία μου επάνω, θα το πω... Στην τελική, μην προσποιείστε ότι με μαστιγώνετε και απλά μαστιγώστε με . Δεν αντέδρασα καν!  
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Δάκρυα και ηδονή!!!

    Μα κι εσυ....προτεινε παιδι μου μια δυσκολη λεξη....

    Υ.Γ. την πρωτη φορα που μου εβαλαν safeword ηταν Λουκρητια.
    Εγω την ξεχασα κι αρχισα να λεω.....Πουλχερια,Αγλαϊα,Ευλαμπια.....καποια στιγμη που ειχα γινει μπλε μαρεν απο το ξυλο φωναζω......πως την ειπες την πουτανα την τυχη μου μεσα? Λυθηκαμε στα γελια φυσικα αλλα μετα εφαγα αλλες τοσες για την αναιδεια μου. 

     
  11. Vakhos

    Vakhos Regular Member

    Απάντηση: Δάκρυα και ηδονή!!!

    Γιατί κάτι μου λέει οτι τάχα μου δήθεν "ξέχασες" τη λέξη ???.
     
  12. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Re: Δάκρυα και ηδονή!!!

    Ο οργασμός με δάκρυα είναι κάτι που γενικά συμβαίνει.. Έχει να κάνει με την συναισθηματική κατάσταση της γυναίκας στην οποία βρίσκεται την δεδομένη στιγμή. Δεν θεωρώ οτι σε μια vanilla σχέση είναι η πιο D/s στιγμη. Για μένα είναι εντελώς άσχετο...