Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δάχτυλο ή αξεσουαρ στον κώλο μισό η όλο ή ντιρόλο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Georgekal, στις 13 Φεβρουαρίου 2017.

  1. Λοιπόν ας μιλήσουμε ανοιχτά θέλω να ακούσω γνώμες είναι απλό κατανοητό.. Εμένα με τρελαινει η γυναικα απλα να με τρίβει εκει και να νιώθω το απαγορευμενο η αυτο που δεν θελω παρολο κυρίαρχος ..Στην γυναίκα με τρελαίνει να εισβαλω δειεσδύω και να οργιάζω σφυροκοπώ με κάθε τρόπο θα ήθελα να ακούσω γνώμες ιστορίες απο απατεώνες εμπειριών.. Μιλάμε για τον κώλο τα δάχτυλα του και τα πέη του συναναστροφή με αξεσουάρ
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Τα πέη του;;; πόσα έχει;;;;;
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

  4. Οχι τρολ μπορειτε να απαντησετε.. Εννοω καθε ειδο συνανστροφες και απλα τρελογράφω!
     
  5. ί; Απλά γράφτηκε άουτο κορεκτ και μετά δεν το αλλαξα
     
  6. libra

    libra Regular Member

    Μονο εγω εχω θεμα κατανοησης;
    Ψηφιζω ντιρολο οπως κ να χει τελεια γευση μηδεν λιπαρα.
     
  7. Λοιπόν θα μιλήσω ανοιχτά
    Εμένα ο άντρας μου αρέσει να με τρίβει στην πλάτη δυνατά ,να με ματσαλιαζει με τα γεμάτα μύες χέρια του στο σημείο όπου βρίσκονται τα πιασμένα γεμάτα κούραση πλατάρια μου. Ναι εκεί ακριβώς που κάνουν τα τατουάζ οι καγκουρες..
    Βέβαια αυτό είναι απαγορευμένο.. Οχι λόγο στάτους αλλά γιατί είμαι γεμάτη άλατα και άμα δεν ξέρει μπορεί να κάνει χειρότερη ζημιά στο γερασμένο πλαδαρο μου κουφαρι..
    Μιλάω για γεράματα πιασίματα άλατα νευροκαβαληκεματα συναναστροφή με βεντούζες βολταρεν και έμπλαστρα λεοντος...
     
    Last edited: 14 Φεβρουαρίου 2017
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μας καυλωσες νυχτιάτικα...
    Λίγο η βολταρεν,λίγο τα σημάδια από τις βεντουζες που φαντάζομαι πως έχεις στο κορμί σου...έγινε η ζημιά...
     
  9. ενορχυστρωμένη μουσική εμπειρία ! ακουγέται ενδιαφέρον..