Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δανεισμός του υ σε άλλον - η Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 5 Νοεμβρίου 2016.

  1. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Καθολου προχωρημενη. Κοινη πρακτικη ειναι. Δεν ειναι προχωρημενη η πρακτικη, η ταξη ειναι μεταξεταστεα.
     
  2. rosenrot

    rosenrot Regular Member


    Ααα αυτό το τελευταίο με το καζίνο , κάτι μου κανε   Αν είναι να υποθηκευτώ για να παίξει ρουλέτα ή φρουτάκια να μου λείπει. Για κανένα blackjack το συζητάμε!
    Εκεί είναι τα $$ !  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Guruni

    Τι γράφει και ξεγράφει, όλα αλλάζουν κι όλο τα ίδια μένουν, cool δεν μας ανήκει το φόρουμ.
     
  4. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Σε ποιον ανηκει?
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πλάκα κάνεις;! Δεν είναι το σπίτι μας εδώ, απλές γαμημένες απόψεις λέμε κ τέλος, ούτε φίλοι είμαστε με όλους. Μας φιλοξενεί, σε κάλυψα;!
     
  6. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Μια απλη ερωτηση εκανα. Δεν ειναι αναγκη να τρελλαινεσαι.

    Πχ και ο Ολυμπιακος δεν μας ανηκει αλλα αν δεν κερδιζει τους παιρνουμε στο κυνηγι.
     
    Last edited: 9 Νοεμβρίου 2016
  7. zozefiin

    zozefiin Guest

    μπράβο κοπέλα μου!!
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εσεις που δεν δανειζετε υ, πολυ καλα κανετε, γιατι θα τα χασετε. βεβαια το πιθανοτερο ειναι οτι ετσι κι αλλιως θα τα χασετε, αλλα μην προκαλαμε και την τυχη μας...
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Αυτό που λες είναι άσχημο και είναι τοσο υπερβολικά άδικο και γενικό, σαν αυτούς που λενε το " αν σε δανείσει, δεν σε νοιάζεται, δεν έχει αισθήματα " ( δεν γράφω καν το αγαπάει, το ακούω τόσες φορές ταυτισμένο με τόσες στερεοτυπικές εννοιες που το σιχάθηκα)

    Γιατί; πιστεύεις έτσι;
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    κοπελίτσα μου. μπράβο κοπελίτσα μου. 
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    @dina μη τον ακους,ειμαι κατα των χαλιων και το πιθανοτερο ειναι οχι μονο να μη βοηθουσα αλλά να τα πετουσα κιολας! 
    κι εσυ ρε @bumblebee υποτακτικο ζητησε η κοπελα,οχι υποτακτικη...αλλά καταλαβαινω σ ειχε τυφλωσει η φαντασιωση και δε μπορουσες να δεις καθαρα 
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το πονάς το ''μαγαζί'', bravo.