Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δαχτυλιδια...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Eagle_and_Witch, στις 29 Δεκεμβρίου 2005.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ ανυσηχώ περισσότερο για αυτά που περνάνε από τους όρχεις μίας και εκέι είναι που ο πόος αρκετές φορές είναι αφόρητος ..
    αυτά προκαλούνε πόνο ή απλά εκθέτουνε τους όρχεις ώστε σε αυτούς να είναι πίο εύκολο να πονάνε ;
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αγαπητέ blindfold σε αυτό με πιάνεις αδιάβαστη. Δεν έχω ιδέα γιατί δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.
     
  3. savra

    savra Guest

    Ούτε κι εγώ  


    (άμοιροι σκλάβοι...  )
     
    Last edited by a moderator: 7 Μαϊου 2007
  4. mazoslave

    mazoslave Regular Member

    Τα μεταλλικά δακτυλίδια, ειδικά αυτά που φορούνται στην βάση του πέους και πίσω απο τον σάκκο τών όρχεων θέλουν τρομερή προσοχή.Δοκιμάστε να τα βγάλετε ακόμη και μετά απο μια βασανιστική εκσπερμάτωση, θα καταλείξετε με μια νέα στύση σε χρόνο μηδέν αν και οδυνηρή.Ευτυχώς είναι εξίσου οδυνηρά όταν επιχείρησει ο/η παρτεναίρ σας να σάς τα φορέσει και έτσι έχετε εκ τών προτέρων γνώση για το τι θα ακολουθήσει.Αν τά φορέσετε καλό είναι να έχετε κι ένα σιδεροπρίονο κοντά.Τά πλαστικά/δερμάτινα μπορεί να δημιουργήσουν πληγές στο δέρμα αλλά βγαίνουν αμέσως.Οπως και νά χει τα συστήνω ανεπιφύλακτα, ιδιαίτερα τα μεταλλικά.
     
  5. savra

    savra Guest

    lol  
    Κανένας σκλάβος εθελοντής ρε παιδιά...
     
  6. Fetish

    Fetish New Member

    Και τα δαχτυλίδια, αλλά και τα μεταλλικά για τους όρχεις έχουν ακριβώς την ίδια χρήση. Προκαλούν στύση για τους λόγους στους οποίους προαναφέρθηκαν οι φίλοι, κυρίως λόγω της συσσώρευσης του αίματος στην βάλανο. Υπάρχουν διάφορα μεγέθη, είδη και υλικά (μεταλλικά, δερμάτινα) για όλα τα πέη και όλα τα γούστα. Για την ίδια χρήση επίσης έστω και για δοκιμή μπορείτε να χρησιμοποιήστε έαν είστε σε αρχικό στάδιο κάποια άλλα υλικά (φαντασία να υπάρχει) κυρίως υλικά που δεν προκαλούν ερεθισμούς όπως κάποιο καλσόν, ή μεταξωτό σχοινί ή κάποιο φουλάρι. Ανήκουν δε στην κατηγορία cbt (Cock & Ball Torture).
    Καλό είναι να υπάρχει εκσπερμάτιση για εκτώνωση για να αποφύγουμε ακραίες περιπτώσεις όπως καρκίνο του προστάτη...
     
  7. zoiros

    zoiros New Member

    Να κανω μια χαζη ερωτηση

    πως βρισκουμε το μεγετθος πουχρειαζεται?
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Οι σκλάβες με το υποδεκάμετρο...οι αφέντρες με το στόμα.
     
  9. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Δαχτυλιδια...

    Η.. παλάμη δεν παίζει;;
     
  10. slave4F

    slave4F New Member

    λαστιχένιο δε παίζει;. ώστε να μπορείς να το βγάλεις εύκολα σε περίπτωση μεγάλης πίεσης?
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ που έμαθα τι παθαίνεις με τις πρωινές καύλες όταν έχεις βάλει σκουλαρίκι στο πέος ,εν τάξη μου φαινόντε ελαφρά όλα αυτά ... λέμε τώρα