Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δείξε μου με φωτογραφίες το φετιχ σου!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος kinky bastard, στις 12 Νοεμβρίου 2016.

  1. Master_Apprentice

    Master_Apprentice Regular Member

  2. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Πωπω... εχω τρομερο φετιχ με τα μηχανικα μολυβια. Αλλα εχω εναν παλιο "ερωτα" με τα rottring τα παλια τα γερμανικα (0.5 και 0.7). Εχω καμποσα κ τα φυλάω σαν τα ματια μου.   
    Το συγκεκριμενο στυλ μολυβιου με τη χοντρη μυτη/γραφιδα αν καποιος θελει να με εκδικηθει μπορει να μου το δωσει να το χρησιμοποιησω.... Χαχαα... Εμφανισιακα ομως ειναι κουκλα  
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Αυτό παιδί μου έχει μύτη παχια παχιά όπως είπες. Παίρνει οτιδήποτε από κάρβουνο μέχρι στέλεχος από ίνες γυαλιού και από κοπίδι "τρελό" μέχρι πιτ/κιμωλία... Και συνήθως πιάνεται διαφορετικά, όχι σαν μολύβι...
     
  4. Brainman

    Brainman Deep in a fe mind

     
     
  5. domandsub

    domandsub ...ζευγαράκι... εδω ημαστε για τα ερεθίσματα..

  6. Carpe_Diem

    Carpe_Diem https://www.youtube.com/watch?v=NpJ11NDcpjU

  7. Oggi

    Oggi New Member

  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  9. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    @Carpe_Diem είναι όλες μία και μία...
    Και άλλος με φετίχ με μάσκες / κουκούλες κλπ! Μπράβο!    
     
  10. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

  11. Valleria

    Valleria Life is nothing without passion