Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν έχω...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Elena_gr, στις 24 Αυγούστου 2017.

  1. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Σε αυτό εδώ το νήμα φίλες και φίλοι μου θέλω να παραθέσουμε όλα όσα Δεν έχουμε κάνει στην ζωή μας (απο τα πιο απλά έως και τα πιο σύνθετα) , δεν έχουμε αισθανθεί, δεν έχουμε πει, δεν έχουμε..γενικά.
    Για παράδειγμα εγώ δεν έχω ταξιδέψει ποτέ με τρένο (δεν ξέρω αν θα μου αρέσει αλλά πιστεύω ότι δεν θα μου αρέσει).
    Επίσης, ακόμη ένα παράδειγμα (μίζερο θα το χαρακτήριζα αλλά τι να κάνουμε τώρα..) δεν έχω κάνει ποτέ στην ζωή μου έρωτα. Μιλάω για έρωτα ρομαντικό, που τα κορμιά γίνονται ένα και υπάρχει πάθος, δεν υπάρχουν κανόνες και κοιτάζεστε και θαυμάζετε ο ένας τον άλλον κλπ κλπ κλπ ε απ' αυτό εγώ...δεν

    Σας προσκαλώ και προκαλώ λοιπόν  
     
  2. Circe

    Circe Lemon zest

    Τι δύσκολο νήμα αγαπητή @Elena_gr! Να σκεφτούμε κάτι που δεν κάναμε και που θα θέλαμε να κάνουμε ή κάτι που δεν έχει περάσει ποτέ από το μυαλό μας και περνάει τώρα;

    Δεν έχω ταξιδέψει ποτέ με υποβρύχιο!
     
  3. conner

    conner Contributor

    Δεν εχω βρεθει με ατομα που θα ήθελα να γνωρισω από εδώ μέσα
     
  4. Amelie

    Amelie Guest

    Δεν έχω προλάβει να αποχαιρετήσω ανθρώπους που έφυγαν από την ζωή μου όπως ήθελα... Να τους πω αυτά που ένιωθα... που θα ήθελα να ξέρουν για μένα...

    Και το πεζό. Δεν έχω κάνει καταδύσεις ενώ το βρίσκω τόσο γοητευτικό και συναρπαστικό. Παρόλα αυτά δεν έχουν καθίσει οι συγκυρίες.
     
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Σου εύχομαι να τα καταφέρεις λοιπόν και να κάνεις ταξίδι με υποβρύχιο. Προσωπικά δεν ξέρω αν θα το έκανα η αν θέλω να το κάνω...
     
  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ε άντε τώρα που θα μπει Ο χειμώνας Επιτέλους θα μπορούσες να οργανώσεις Μια συνάντηση με τα μέλη που θέλεις να γνωρίσεις
     
  7. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Δεν εχω κανει ποτε καταδυση με καρχαριες..
    (εχω υποσχεθει στον ευατο μου πως θα γινει καποια μερα & κατα προτιμηση στο νησι Heron στην Αυστραλια)

    Δεν εχω χαστουκισει ποτε καποιον συναδελφο (αν & καποια χαστουκια επρεπε να τα εχω δωσει..ισως καποια μερα να το κανω)
     
  8. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Δεν εχω κανει εκεινο το ταξιδι με τον Υπερσιβηρικο που ονειρευομουν, ουτε το αλλο που ηθελα να φτασω στη Κινα με αυτοκινουμενο, αλλα ποιος ξερει, μπορει καποτε να το καταφερω ενα απο τα δυο. Με τη σωστη παρεα κατα προτιμηση!
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Δεν έχω φορέσει ποτέ παντόφλες.
    Δεν έχω φιλήσει βάτραχο.
    Δεν έχω μαύρα ρούχα/εσώρουχα.
    Δεν έχω ταξιδέψει στην Ιαπωνία.
     
  10. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Με τρελανες...εμένα Η μισή μου γκαρνταρόμπα βασίζεται στο μαύρο
     
  11. dim1

    dim1 ®

    ???????????????
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    ξυπόλητο το λένε  

    Με τρελανες...εμένα Η μισή μου γκαρνταρόμπα βασίζεται στο μαύρο[/QUOTE]

    Ούτε ένα! Λευκά και ροζ, όσα θες!