Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν έχω...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Elena_gr, στις 24 Αυγούστου 2017.

  1. fatladyformaster

    fatladyformaster Αδέσποτη..

    Δεν θα γράψω δεν αλλά έχω.. Πολυ τρελλα
     
  2. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Δεν εχω καταλαβει το νοημα να ζεις!! Γενιεσαι ξεροντας και αγνοοντας επισκοπα το οτι θα πεθανεις, αλλα συνεχιζεις να γεμιζεις το κεφαλι σου με συνεχομενα αγχοι και εννοιες τις οποιες σε κανουν να χασεις τον χρονο που σου απομενει στην γη ή ακομα και να ανυπομονεις να τελειωσει ο χρονος σου!!
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Επίσκοπα?
    Κάτι έχεις πιάσει λάθος βρε Τζεπέτο μας. Πάρτο λίγο αλλιώς, κρίμα είναι μικρό παιδί να τα βλέπεις έτσι τα πράγματα.
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μη μου βάζετε δύσκολα πρωί Δευτέρας  

    Σε γενικές γραμμές,το νόημα της ζωής είναι να κάνουμε πράγματα τα οποία θα αφήσουν τον κόσμο στους επόμενους,λίγο καλύτερο απ'ότι τον βρήκαμε εμείς.
    Το νόημα την ζωής είναι μέσα στον καθένα μας,δεν το ψάχνουμε τριγύρω.
    Κι επειδή ακριβώς γνωρίζουμε πως είμαστε εδώ για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα,οφείλουμε να εξελισσουμε τους εαυτούς μας οσο το δυνατον περισσοτερο.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πιες καφέ.

    Τι ανασφάλειες είναι αυτές, μικρό παιδί είσαι; ή η Κάρι Μπράτσο από το sex & the city;!   
     
  6. Θυμηθηκα,την απαντηση σ'αυτο το ερωτημα,οπως την ειχε δωσει μια γυναικα που βιωσε εμπειρια κοντα στο θανατο.Εκεινη εχασε τις αισθησεις της,και πηγε σε μια αλλη διασταση,οπου περιεγραψε οτι ειδε συγγενεις της που ειχαν πεθανει πριν απο αυτη.Οι συγγενεις της λοιπον της ειπαν οτι δεν ειχε ερθει ακομη η ωρα της,και οτι θα επρεπε να επιστρεψει πισω διοτι,δεν ειχε διδαχθει ακομη,αυτα που επρεπε,προκυμενου στη συνεχεια να μεταβει στην επομενη ζωη.Επομενως αυτη η ζωη ειναι ενα απαραιτητο μαθημα,για να μπορεσουμε να συνεχισουμε.Καθε μερα μαθαινουμε και βιωνουμε νεες εμπειριες.
     
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Δεν εχω ακομα νεα για τα σκιτσα... 
     
  8. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    !!!!!!
     
  9. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Πεθανα   
     
  10. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Κι ομως επισκοπα. Επισκοπα ζουμε λες και δν θα πεθανουμε ποτε, ολες οι ανουσιες πραξεις μας, οι απραξιες μας και τα λογια μας αποδειχνυουν το οτι δεν ζησαμε πραγματικα!! Ολα τα πρεπει και μη να μας κοβουν την ευτηχια μας και μονιμα καταπιεσμενοι για να συνηρπαρχουμε σε μια κοινωνια προβληματικη!!!
     
  11. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Δεν έχω αυτό που θέλω και........
     
  12. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    .. δεν έχω χρόνο για άλλο πόνο