Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν έχω...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Elena_gr, στις 24 Αυγούστου 2017.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Όταν εστιάσεις στο μέσα σου και πάψεις να βλέπεις στο έξω και την κοινωνία την μπαμπέσα, την άδικη, την προβληματική και την καταπιεστική, τότε θα καταλάβεις πως η ευτυχία ΣΟΥ δεν κόβεται από κανέναν άλλον, παρά από τον εαυτό σου.
    Αν πάλι θέλεις να μιλήσουμε για τις ανούσιες, δικές μας πράξεις, τότε ας φροντίσουμε εμείς να τους δώσουμε ουσία.
    Δεν έχω πια τις ίδιες απόψεις για την κοινωνία και τον εαυτό όπως όταν ήμουν στην ηλικία σου.
    Μπήκε στην μέση η έννοια τής προσωπικής ευθύνης και της αυτοδιερεύνησης... 
     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Απειρα like!      
     
  3. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Πρόσεξέ με λίγο Πέτρο ...
    Μπαίνεις σε ένα ωραιότατο βιβλιοπωλείο
    Ζητάς το δεύτερο βιβλίο περί ψυχής του Αριστοτέλη
    Το διαβάζεις Και μετά όλα μια χαρά θα πάρεις απαντήσεις στα ερωτήματα σου !!!
     
  4. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Δρόμος μακρύς γι'αυτό.......
     
  5. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Χα, χα για να ζήσεις, όσο το δυνατόν, καλύτερα πρέπει να μάθεις να σκέφτεσαι λιγότερο!
     
  6. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    μάτια να διαβάσω
     
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    υπνο ενω νυσταζω...
     
  8. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

  9. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Δεν εχω υπομονη για ανθρωπους που δεν ξερουν να παραδεχονται τα λαθη τους και να ζητουν συγγνωμη!
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Δεν έχω λόγια γι αυτούς που νομίζουν ότι όλος ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το εγώ τους
    (καλά δεν έχουν παρατηρήσει ότι υπάρχουν κι άλλοι γύρω τους σε αυτόν τον πλανήτη άραγε?)
     
  11. nymphette

    nymphette Guest

    και να μην τα επαναλαμβάνουν, το πιο σημαντικό
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το «εγώ» είναι μισητό. Αλλά, εννοείται, το «εγώ» των άλλων.

    Paul Valery