Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν είμαι αφελής

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος lil star, στις 3 Οκτωβρίου 2015.

  1. lil star

    lil star New Member

    Το ξέρω ότι δεν είμαι αφελής. Σε καμία περίπτωση. Δεν μπορώ να καταλάβω όμως τον λόγο για τον οποίο ακόμα σκέφτομαι κάποιον με τον οποίο μιλούσα πριν πολύ καιρό. Αλήθεια, πάει καιρός. Δεν είχαμε βρεθεί ποτέ απλά μιλούσαμε. Και ξέρεις τι; Μου άρεσαν όσα λέγαμε. Ένιωθα να με καταλαβαίνει. Αλλά δεν είναι αυτό. Το χειρότερο από όλα είναι πως ένιωσα σαν κάτι μέσα μου να κουμπώνει.
    "Μα ναι, είναι αφελής", "Μα πως μπορεί να το λέει αυτό για κάποιον που δεν είχε δει ποτέ", "Τι στο καλό λέει αυτή; Μα καλά, είναι δυνατόν;"
    Αυτά τα λέω κι εγώ στον εαυτό μου εκείνες τις λίγες φορές που σκέφτομαι αυτά που λέγαμε.
    Μη ρωτάς, δεν ξέρω για ποιο λόγο τα σκέφτομαι. Είναι βλακεία πάντως. Μεγάλη βλακεία.
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    σκεψου τα οσο θες... αρκει να μην εχεις κολλησει εκει!
     
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το θέμα είναι πως δεν μας λες τελικά τι έγινε;
    Τον συνάντησες;Διακόψατε;Και εάν ναι γιατί;
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Indeed. ^-^
     
  5. lil star

    lil star New Member

    @Δίας Ποτέ δεν βρεθήκαμε. Εξαφανίστηκε κάποια στιγμή. Δεν ξέρω το λόγο. Ήταν πολύ ξαφνικό. Μπορεί και να πέθανε, τι να σου πω;

    @Madeleine Rk Και βλακεία και αδικία μαζί. Μεγάλη βλακεία indeed  
     
  6. Δεν πειράζει... θα βρείς άλλον.
     
  7. lil star

    lil star New Member

    Μη με κράξετε πολύ πάντως ε; Έχετε τα δίκια σας και να το κάνετε, να το ξέρετε  
     
  8. Για τώρα στο συγχωρούμε... αλλά αν συνεχίσεις να πέφτεις σε "μπλόφες".....  
     
  9. lil star

    lil star New Member

    @Seirios_79 Νιώθω πολύ καλύτερα, να ξέρεις  
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Βγάλε τα εσώψυχά σου, είμαστε καλό ακροατήριο, keep going.   
     
  11. lil star

    lil star New Member

      Η αλήθεια είναι πως νιώθω κάπως εκτεθειμένη. Και για λόγο ο οποίος είναι...βλακεία. Έχω χρησιμοποιήσει τη λέξη βλακεία αρκετά ή όχι ακόμα;  
    Ευχαριστώ πάντως @Madeleine Rk . Είσαι πολύ καλή  
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Μπορει απλα να ξεχασε να κανει clear το ιστορικο του