Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν είναι αυτό που νομίζεις...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 27 Ιανουαρίου 2017.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Όταν ακούμε το κινηματογραφικό πλέον "δεν είναι αυτό που νομίζεις" είμαστε σίγουροι ότι είναι ακριβώς αυτό που νομίζουμε και πιθανότατα ακόμη χειρότερο     

    Εδώ όμως σας προτείνω να παίξουμε ένα παιχνίδι:
    Περιγράψτε μια μικρή ιστορία, ένα στιγμιότυπο, μια εικόνα, ό,τι θέλετε τέλος πάντων που να μοιάζει με μια bdsmικη φάση (σέσσιον ή ό,τι άλλο) αλλά να μην είναι. Μην πείτε όμως τι είναι και όποιος θέλει μαντεύει τι μπορεί να είναι. Αν το πετύχει, τον επιβεβαιώνουμε αν θέλουμε.
    Επίσης θα μπορούσε να είναι κάτι βδσμικον αλλά όχι όπως το φανταζόμαστε.  
    --------------------------------------------------------------
    Και ξεκινάω:

    Σηκώνομαι το πρωί και νιώθω λες και με έχει πατήσει τραίνο. Σωματικά, γιατί από διάθεση πλέω σε πελάγη ευτυχίας.
    Κοιτάω τον εαυτό μου στον καθρέφτη του μπάνιου.
    Τα μάτια μου είναι λίγο πρησμένα αλλά πετάνε σπίθες ευχαρίστησης. Κατεβαίνω λίγο. Το στήθος μου είναι φουσκωμένο, οι θηλές έντονα κόκκινες και πετάνε πολύ περισσότερο από το συνηθισμένο. Μέσα στο εσώρουχο μου νιώθω σαν να είχε στηθεί το πανηγύρι του μικρού χωριού του παραμυθιού, ξεθεωμένη και ξετρελαμένη μαζί.
    Το κατεβάζω λίγο και γυρνάω πλάτη: στο κάτω μέρος της πλάτης μου έχω σημάδια ενώ όσο κομμάτι των οπισθίων μπορώ να δω είναι γεμάτο μελανιές εδώ κι εκεί.
    Ανεβάζω το βλέμμα μου στο πρόσωπό μου και μου χαμογελάω "τι ήταν αυτό που ζήσαμε χθες αγαπητή;;;; One of a kind!!!!!!!!"     
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Λοιπόν...οι μελανιές μπορούν να εξηγηθούν πολύ εύκολα!

    Είσαι μια πριγκίπισσα,που κάποιος κακός της είχε βάλει ένα μπιζελι κάτω από το στρώμα κι επειδή το δέρμα σου είναι πολύ ευαίσθητο,γέμισες μελανιές.
    Επίσης εκείνη τη μέρα,αδιαθετησες κιόλας!
    Το χαμόγελο έτσι κι αλλιώς δε φεύγει ποτέ από τα χείλη σου!

    Το'χω???
     
    Last edited: 27 Ιανουαρίου 2017
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    ~...Αγχωμένη μπήκε δειλά δειλά στο δωμάτιο...Την περίμενε όρθιος και της υπέδειξε να καθήσει...
    Εκείνη έτρεμε... ήξερε τι θα συμβεί, όμως κάθησε. Δεν τον περίμενε τόσο όμορφο κάτι που την έκανε να κομπλάρει ακόμη περισσότερο.
    Αφού κουβέντιασαν λίγο της είπε να γδυθεί και να τον περιμένει. Φορούσε ένα μάυρο φορεματάκι και τα πάνινα παπούτσια της. Κατέβασε σιγά σιγά το εσώρουχο της και τον περίμενε έτσι.
    Ντρεπόταν πάρα πολύ κι έσφιγγε τα χέρια μπροστά απο τα πόδια της. Μετά απο λίγα λεπτά ήρθε επιτέλους και της είπε να καθίσει πάλι.
    Εκείνη έκανε μικρά βηματάκια κι ανέβηκε με νάζι στο κάθισμα με τα χέρια ακόμη σφιχτα δεμένα μπροστά της.Εκείνος παρατηρεί ότι είναι αγχωμένη και χαμογελά.
    -Άνοιξε τα πόδια σου.
    Ήθελε να ουρλιάξει απο ντροπή αλλά το έκανε και μετά απο λίγο άρχισε να νιώθει τα δάχτυλα του να την ακουμπούν εκεί κάτω.
    Έκλεισε τα μάτια της...δεν μπορούσε άλλο την ντροπή και περίμενε όλα να τελειώσουν.
    Δεν πρόλαβε να τελειώσει αυτή τη σκέψη και άρχισε να νιώθει ένα ψυχρό αντικείμενο να μπαίνει σιγά σιγά μέσα της...τι να ήταν?
    Άνοιξε πάλι τα μάτια της να δει και τα ξανάκλεισε αμέσως...ήταν πολύ σφιγμένη κι ένιωθε περίεργα.Έυτυχώς όμως τελείωσε αυτό για να αρχίσει κάτι χειρότερο...
    Άρχισε να νιώθει τα δάχτυλα του να εισχωρούν μέσα της και το άλλο χέρι να ακουμπά την κοιλιά της...~
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    πηγε στο γυναικολογο της....ε?????
     
  5. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

       ναι!!
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    ατιμη πρωτη φορα   
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    Να πω?να πω?
     
  8. folha

    folha deja vu

    Χμμμ... κανένα περίεργο σπα, κούρα ομορφιάς ή κάτι παρόμοιο, με μασάζ που αφήνει μελανιές; ? ? ?  
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    @sweet_release λάικ λάικ λάικ     
    Όχι μαρτυριάρη εσύ!! Έχεις εσωτερική πληροφόρηση    

    Νοπ αλλά καλή σκέψη  
     
  10. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Eεεε θα χαλάσω το παιχνίδιιιιιι    
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Να κάνω ένα guess κι εγώ!...μήπως κάνατε σεξ κάπου υπαίθρια με το ταίρι και γκρεμοτσακιστήκατε?