Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεσίματα κόμποι BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος kwstasrodos, στις 8 Οκτωβρίου 2017.

  1. kwstasrodos

    kwstasrodos Member

    Υπάρχουν άτομα που θα ήθελαν να μοιραστούν της τεχνικές και μεθόδους που χρησιμοποιουνε και καμια φωτογραφία θα ήταν ότι πρέπει ευχαριστώ πολύ!!!!  
     
  2. Επειδή βλέπω κανείς δε σου απαντάει και στεναχωριέμαι .. θα αναλάβω εγώ το δύσκολο έργο της παρουσίασης δεσιματων bdsm.
    Παρακάτω θα σου παρουσιάσω και φωτογραφιες προκειμένου να καταλάβεις πιο καλά γιατί πράγμα μιλάω .
    Ξεκινώ με ένα βασικό δέσιμο σώματος από τα πιο εύκολα που μπορείς να κάνεις .παρατηρούμε πόσο άνετο και χαρούμενο είναι το μικρό μας χελωνακι με αυτό το δέσιμο .  
    Λίγο πιο ζόρικο είναι το δέσιμο που ακολουθεί
      το Χελωνάκι μας έχει δεμένα χέρια και πόδια πίσω και δεν είναι πλέον τόσο άνετο .συνεχίζει όμως να είναι χαμογελαστό . Εσείς δεν το βλέπετε .Το βλέπω όμως εγώ και σας το λέω .
    Προχωρώ σε ένα δέσιμο για πολυτετχιες καταστάσεις όπου έχουμε δύο αντικείμενα μαζί .
     
    Εδώ θέλει λιγάκι προσοχή τα δύο αντικείμενα να είναι ήρεμα και να μην ζηλεύουν το ένα το άλλο Γιατί υπάρχει κίνδυνος γρατσουνιών δαγκωματος κτλ κτλ .
     
  3. Τέλος θα ήθελα να κλείσω την παρουσίαση μου με κάτι πιο εξειδικευμένο το οποίο απαιτεί ικανότητες χρόνων . Δέσιμο και αιώρηση μαζί .
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Κάπου θαρρώ είχα ανοίξει νήμα και ανέφερα και αρκετά βίντεο/YouTube channels που έχουν αξιόλογες παρουσιάσεις.

    DeGiotto Rope
    Epic Rope
    Ganraptor
    Crash Restraint
    The Monk

    Καλα δεσιματα
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

  6. kwstasrodos

    kwstasrodos Member

    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ ειναι ολα πολύ καλά σκέφτομαι να τα εφαρμόσω αν βρεθεί καμία ανοιχτό μυαλη γιατί δυστυχώς στην Ρόδο δεν ξέρω καμία πού να κάνει τέτοια