Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεύτερη Προσπάθεια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Strict71, στις 24 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Καλησπέρα σε όλους- με χαρά να σας πω πως το βιβλίο ήδη περνάει την επιμέλεια κειμένου. Άργησε, αλλά για προσωπικούς λόγους δεν γινόταν να τελειώσουν κάποιες αλλαγές/διορθώσεις πιο γρήγορα. Τελικά, βγήκαν και κάποιες αλλαγές σε περίπτωση που χρειαστεί να χωριστεί σε δυο βιβλία λόγω μεγέθους, το οποίο είναι και το πιθανότερο. Στο επόμενο μήνυμα εδώ, ελπίζω να ανεβάσω και φωτογραφίες της εκτύπωσης. Με την ευκαιρία, εύχομαι σε όλους σας καλή χρονιά.
     
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Οι βλάχοι τι καμάκι κάνουν δηλαδή?
     
  3. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Καλημέρα σε όλους. Μετά από καιρό τελικά τέλειωσε το βιβλίο αρχές Ιουλίου. Είμαι σε φάση που ψάχνομαι ('ηδη ξεκίνησα) για αυτοέκδοση, και χαρούμενος που μια προσπάθεια που ξεκίνησε πριν σχεδόν τρία χρόνια, και κάτω από διάφορες στραβές όπου ήταν αδύνατο να ασχοληθώ, επιτέλους έφτασε στο τέλος της. Ακόμα σε φάση έρευνας τιμών κτλ. δεν έχω καταλήξει αν θα καταφέρω να το εκτυπώσω Ελλάδα, ή αν θα το έχω στο Amazon. Είναι μεγάλο, περίπου 244,000 λέξεις, οπότε θέλει προσοχή η τελική του μορφή. Θα μπορούσε να σπαστεί σε δυο βιβλία, αλλά προτιμώ να παρουσιάσω ένα (έτσι είναι η αρχική ιστορία και το αρχικό μου σχέδιο) μεγάλο, και ότι βγει. Ελπίζω μέχρι τέλος της εβδομάδας που μας έρχεται να έχω τελειώσει την έρευνα, και να βάλω μπρος το τελικό στάδιο για την εκτύπωση, ή τουλάχιστον την ηλεκρονική έκδοση. Έχω φτιάξει ένα πρόχειρο εξώφυλλο, της εκτύπωσης που χρησιμοποιώ για να δείχνω σε συνεργάτες. Λογικά το τελικό εξώφυλλο θα είναι διαφορετικό, και χωρίς το μικρό μου σχόλιο- αυτά
    Πωλ
     

    Συνημμένα Αρχεία:

  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Συγχαρητήρια για την προσπάθεια και σας εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία!
     
  5. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Καλοταξιδο!
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Μπράβο σου, που τα κατάφερες. Εύχομαι να πάει έτσι όπως του αξίζει! 
     
  7. Strict71

    Strict71 Regular Member

    Ευχαριστώ για τα θετικά σχόλια. Όταν έχω νεότερα έκδοσης θα επανέλθω. Ελπίζω σε 1-1,5 μήνα να έχω τελειώσει.