Δεύτερη συνάντηση Αθήνας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος subwhat, στις 11 Οκτωβρίου 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Δίας

Δίας Πη παρέβην; Τι δ' έρεξα; Τι μοι δέον ουκ ετελέσθη;

Κάθισα και διάβασα τα σχόλια όλων των μελών.Όλα είναι ευπρόσδεκτα και σίγουρα λειτουργούν στο να γίνουν κάποια πράγματα καλύτερα.
    Θα παρακαλούσα όμως όποιο μέλος έχει να προτείνει κάποιο άλλο μαγαζί που θα μπορούσαμε να κάνουμε συναντήσεις εκεί,να το πει.Και μάλιστα εάν θέλει μαζί με άλλα μέλη να αναλάβουν και την οργάνωση μιας συνάντησης εγώ θα τους βοηθήσω όσο μπορώ.Μιλώ προσωπικά αλλά πιστεύω ότι κανένας από τους συνδιοργανωτές αυτής της συνάντησης δεν θα είχε πρόβλημα να βοηθήσει.Εμείς "μπήκαμε μπροστά" από κέφι και αγάπη για την κοινότητα,δεν έχουμε την αποκλειστικότητα στην διοργάνωση συναντήσεων.
    Μάλιστα για προσωπικούς λόγους είχα αποφασίσει να αποσυρθώ από τις διοργανώσεις αυτές,αλλά θέτω τον εαυτό μου ξανά στην διάθεση όποιου μέλους θέλει να οργανώσει κάτι.
    Οπότε αγαπητοί/ες ας ψάξουμε όλοι μέχρι τέλος του Ιανουαρίου,ας προτείνουμε και ας σχεδιάζουμε την πρώτη συνάντηση του 2018 (για τον Φεβρουάριο).Όποιος/α δεν θέλει να πει κάτι δημόσια μπορεί να μου στείλει πμ τις προτάσεις του/της και να το οργανώσουμε.

2. X-east

X-east Guest

Το Scull Bar είναι μία χαρά, ιδιαίτερα για τον χειμώνα..

CuriousG and Libeloula like this.
  3. Δίας

Δίας Πη παρέβην; Τι δ' έρεξα; Τι μοι δέον ουκ ετελέσθη;

Επειδή δεν έχουν όλοι την ίδια άποψη για αυτό κοιτάμε όλες τις απόψεις.(y)

X-east likes this.
  4. artinathens

artinathens Member

Καλησπέρα.
    Επειδή το thread ειναι τεράστιο και ενώ προσπάθησα δεν βρήκα κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία, έχει παρθεί απόφαση για συγκεκριμένη μέρα ώρα και μέρος;
    Ευχαριστώ.

5. Libeloula

Libeloula Member

Θα γίνει στο ίδιο μέρος (Scull Bar) μία Παρασκευή του Φεβρουαρίου, από τις 9 και μετά, με τιμή ποτού 5 το απλό και 6 το σπέσιαλ, δύο dj και φύλαξη στην πόρτα. Αυτή τη φορά σκέφτομαι τρόπους να γίνει η συνάντηση πιο ενδιαφέρουσα...Περισσότερα στην επίσημη ανακοίνωση.

gaby_m, anmaya, cadpmpc and 2 others like this.
  6. Hankok

Hankok "Hell is empty and all the devils are here!"

Τι θα λεγες να κοψουμε την πιτα; :p:p:p

7. subwhat

subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

Στα κάγκελα μπροστά από τον dj, κρεμάστε έναν υποτακτικό και μια υποτακτική.
    Ανάποδα κατά προτίμηση :p

8. Libeloula

Libeloula Member

Στείλτε μου σε προσωπικό μήνυμα τις ιδέες σας και θα προσπαθήσω να τις υλοποιήσω.

9. Libeloula

Libeloula Member

BDSM παιχνίδια θέλει κανείς; Το μαγαζί έχει και ένα μικρό σεπαρέ με κουρτινούλες...

Hankok, pistols and X-east like this.
  10. artinathens

artinathens Member

Σε ευχαριστώ πολύ Λιβελούλα.

Libeloula likes this.
  11. X-east

X-east Guest

Γιατί όχι;

12. dark-light

dark-light Life in plastic is fantastic

Μια monopoly θα την έπαιζα άνετα..

sweet_release, Dux, Candl and 7 others like this.
Thread Status:
Not open for further replies.