Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δε ξερω αν ανηκει εδω αυτο το θεμα αλλα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος malus_lupus, στις 26 Ιουνίου 2016.

  1. malus_lupus

    malus_lupus Regular Member

    Μετα το fifty shades of grey που "ξυπνησε" πολυ κοσμο και τον οδηγησε προς το βδσμ τωρα βγηκε κ το submission σειρα αμερικανικης παραγωγης... Δε την εχω δει αλλα απλα το αναφερω για οποιον θελει να τη δει. Αν το θεωρειτε διαφημιση η οτιδηποτε αλλο καντε delete το ποστ.. μην αρχισετε κανα πολεμο.
     
  2. Το ακούω πολύ ενδιαφέρον!! Θα το ψάξω!! Έχει κυκλοφορήσει κάπου να δω αποσπάσματα?!
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    σοκο εχει νημα με αυτη την σειρα
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  6. malus_lupus

    malus_lupus Regular Member

    αν μιλησεις με καποιους ανθρωπους εδω μεσα κ τους πεις πως κ απο δω? θα σου πουν ειδα μια ταινια το fifty shades of grey και τσουπ να μαι... Δε λεω οτι εγινε σε μενα δε λεω οτι εγινε σε σενα αλλα με καποιους ετσι εγινε  
     
  7. malus_lupus

    malus_lupus Regular Member

    συγγνωμη για την αηδια που προκαλεσε αυτη η προταση..αλλα ειναι βασισμενη σε αληθινες ιστοριες  
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Eμένανε δεν μ' αρέζουνε οι μόδες...
    Ούτε τα φάσιον βικτίμια...
    Αν κι έχουν πλάκα, δε λέω...
     
  9. malus_lupus

    malus_lupus Regular Member

    δε ξερω αν θα γινει μοδα το να φτιαχνουμε D/s συμβολαια αλλα η αληθεια ειναι (νομιζω) οτι καποιοι (μεσα κ γω) καταλαβαμε μεσα απο ερεθισματα της ζωης μας τι μας αρεσει περιπου.. καποιοι αλλοι να το πω απλα ειδαν τη ταινια (που δεν εχω δει οποτε δε ξερω ποσο βδσμ εχει η αν ειναι καλη τελος παντων) και με απλα λογια καβλωσαν κ ειπαν ωπ ωραιο αυτο..μπορει να ειναι φασιον βικτιμια αλλα μπορει απλα να πηραν το ερεθισμα τους μεσα απο αυτο ..μπορει να μην τους ειχε ξανατυχει ουτε να κανουν ουτε να πεσουν μπροστα σε κατι αναλογο..ταπεινη μου αποψη παντα ελπιζω να μη παρεξηγηθει κατι απο αυτα που ειπα κ να καταλαβαινουν ολοι τι εννοω..
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    εγω πάλι που είδα κ την ταινία και την σειρά μπορώ να πω με σιγουριά πως υπάρχουν άπειρα λάθη.
    όμως μπορώ να δεχτώ πως είναι ένα κίνητρο για κάποιους και επίσης μια μέθοδος που ακολουθούν κάποιοι για να αναφερθούν στο bdsm.
    δλδ.
    -έχεις δει τις 50αποχρωσεις;
    -ναι
    -αυτός είναι ο ερωτικός μου προσανατολισμός...
    κλπ κλπ...
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    βεβαια μπορεις να λες
    - εχεις δει τις πενηντα αποχρωσεις
    -ναι
    - ε που λες ο Κ.Γκρευ υπαλληλος μου < παρτην κατω την γκομενα >
     
  12. lorelei

    lorelei Regular Member

    βγαλμένο απ' τη ζωή