Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δημιουργία session από την υποτακτική

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Bonny Castle, στις 5 Ιουνίου 2017.

  1. Bonny Castle

    Bonny Castle New Member

    Εγώ, δυστυχώς, δε μπορώ να είμαι για πολύ ήσυχη. Πραγματικά ΑΓΑΠΩ να δέχομαι και να εκτελώ εντολές από τον Αφέντη μου αλλά τρελαίνομαι και για το ύφος του όταν, για παράδειγμα, επιστρέφει σπίτι και με βρίσκει με τα εσώρουχά μου (που ξέρω ότι του αρέσουν), δεμένα μάτια, χέρια πισθάγκωνα και στα δόντια ένα μαστίγιο ιππασίας (πολύ αγαπημένο μας!). Έχω ακόμα σημάδια ενός παρόμοιου πρόσφατου αυθορμητισμού μου   και στο μυαλό μου αυτό αποτελεί ενθάρρυνση για περεταίρω αυθορμητισμό!  
     
  2. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Γεια σου βρε Bublebee