Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δημοπρασίες σκλάβων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Μαϊου 2006.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ζητητε ο κ της @Justmeandme αν μου δωσει κανενα 200αρι την παιρνω  
     
  2. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Ούτε τρίχα απ' την ξυριστικη μου δεν παίρνεις.  
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ξυριστικη ? μουστακακι εχεις ?  


    ΥΓ. κ καντα 500 καλυτερα εχει και μουστακι
     
  4. View attachment 75490
     
  5. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Ναι, το φροντίζω τις Τετάρτες και Παρασκευές μαζί με τη νηστεία.
    Όταν μπουκωνει από τρίχα, το κάνω με κλωστή.
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    η αξια σου θα εκτιμηθει σε σαντουιτς,μπεργκερ,κεφτεδακια,τυροκροκετες...τετοια πραγματα
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ομολογώ ότι τον νηματοθέτη δεν τον γνωρίζω πέραν των όποιων σκέψεων του εδώ - τις οποίες συχνά πύκνα βρίσκω τουλάχιστον ενδιαφέρουσες, που να συμφωνώ μαζί τους ή όχι -.
    Όπως δεν γνωρίζω κανέναν άλλο/η, απ' όλους όσους έγραψαν.
    Άρα δεν αξιολόγησα τ' άτομα τους - θα ήμουν ηλίθιος αν το έκανα -, αλλά τα λόγια τους.
    Δεν σου κρύβω, ότι σκέφτηκα κι εγώ μέρος όσων μου απάντησες.
    Αλλ' αυτό δεν σημαίνει ότι το "δημοπρασία", δεν μου τρύπησε έστω και στιγμιαία τα μάτια - κουσούρι μου κι ας πρόσεχα -.
    Δεν μου τα τρύπησε από πλευρά καμίας ηθικής - που πιθανότατα δεν έχω -, ούτε δύναμαι, που δεν το θέλω καν, να κρίνω φαντασιώσεις.
    Απλά, στην πραγματικότητα το κόβω λίγο δύσκολο να γίνει - εκτός κι αν αναφερόμαστε σε καταστάσεις πέρ' απ' τ' όποιο βουδουσουμού -.
    Που και που να μην το παρακάνουμε με τις φαντασιώσεις ή τις κατά βούληση ερμηνείες όλων των εννοιών, αν μη τι άλλο, θα βοηθούσε στην κουβεντούλα ( άποψη, τίποτ' άλλο ).

    Βέβαια δεν παραβλέπω το γεγονός, ότι τώρα μιλάμε για ένα νήμα, που άνοιξε πριν από 10 χρόνια.
    Τέσπα, το γράφω ξανά γι' αποφυγή παρεξηγήσεων, ούτε να κρίνω προθέσεις μου άρεσε ποτέ.
    Ούτε στα κεφάλια αγνώστων μου άρεσε ποτέ να μπαίνω ( που και να το ήθελα, δεν θα μπορούσα να το κάνω ).
    Το νήμα σαν σύλληψη ίσως και να έχει την "κουλτούρα" του - εγώ κι αν έχω γράψει παραπιές εδώ -.
    Με κάθε σεβασμό σε όλους/ες εμένα μ' έκανε να χαμογελάσω, είμαι ειλικρινής.
    Μπορούσα να μην γράψω τίποτε, σωστό.
    Έλα όμως που είμαι μαϊντανός και δεν κρατιέμαι, απ' το να μην πετάξω τις μπαλαφάρες μου σχεδόν παντού... 
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2016
  9. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Κι εμένα με έκανε να γελάσω, ειδικά οι απαντήσεις. Το βρήκα τόσο ευχάριστο ως διαδικασία που έγραψα κι άλλες ακρότητες αλλα προτίμησα να τις κρατήσω για τον εαυτό μου!  
    Κατανοώ και σέβομαι πλήρως την αποψη σου, η οποία με βρίσκει σύμφωνη σε αρκετά σημεία.  
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    εγω για εσενα προσφερω 1805$ για να μην πεσεις σε ξενα χερια οχι τπτ αλλο
     
  11. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Που πας καημένε με τα φραγκοδιφραγκα;
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    τι να κανουμε φτωχα παιδια ειμαστε απο το υστερημα μου ειναι και αυτα + μερικα δανεικα αλλα για την Σοκο χαλαλι