Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διάσημοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 23 Ιουνίου 2005.

  1. PD

    PD Regular Member

    Αυτη η .. Ριτσα στο παιδικο καναλι, για τι σας μοιαζει; ?

    Ενω ειναι πολυ ωραια σαν κοπελα.. εμενα προσωπικα και anti-Domme και anti-sub μου φαινεται ... δεν κανει για BDSM αν και θα την προτιμούσα σκλαβιτσα  
     
  2. kp260

    kp260 New Member

    Συμφωνω και γω Konstantine, η Demi Moore... το έχει... βγαίνει από μέσα της. Εμ, Σκορπιος είναι η γυναίκα...  
     
  3. katerina28xr

    katerina28xr Guest

    Εμένα μου αρέσει ο Ράσε Κρόου σαν Master
     
  4. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    Ρουσλανα για αφεντρα(πως σας ξεφυγε αυτη ρε παιδια)και κορομηλα για σκλαβα(ολο μυξοκλαιγεται στα καναλια).η μεν ρουσλανα βγαζει κατι αγριο και η ρουλα τα θελει ο κωλοτραβας της καθως το παει συνεχεια γυρευοντας για υπο!!!!!!
     
  5. jael

    jael Regular Member

    ως απόλυτα sub δεν διανοούμαι να φανταστώ έστω και για πλάκα να subάρω εγώ θηλυκιά. Τώρα από Ελληνίδες Dommes συμφωνώ απόλυτα με πολλά ονόματα που είδα ως τώρα... Πιερίδη, Δούνια, Τρέμη και Καραμπέτη είναι όντως ο ορισμός. Προσθέτω όμως την Έλλη Στάη, την Λίζα Δουκακάρου και την Χριστίνα Φαρμάκη. Η τελευταία σε συνέντευξή Της είχε υπονοήσει ότι όλο και κάτι τέτοιο παίζει με Αυτήν.
    Τώρα από ξένες και όσο αφορά την Angelina Jolie δεν ξέρω πόσοι από εδώ είδατε την εν λόγω ταινία όμως πραγματικά οι pics που την παρουσιάζουν ως Domme είναι οι πιο soft αφού στην ταινία είχε δέσει τον sub πισθάγκωνα και με collar και τον χτυπούσε άγρια με ένα riding crop. Πάντως απορώ πως δεν έγινε αναφορά στην Κυρία Sharone Stone για την οποία θα έβαζα στοίχημα ότι είναι Domme! Θα συμφωνούσα για την Ruslana ως look όμως μόνο γιατί σαν persona όπως και η Παπαρίζου δεν κάνουν εκατό μία Τρέμη. Μία too much Domme & Goddess ασφαλώς δεν είναι άλλη από την Cathrene Deneuve ενώ δεν πάει πίσω η Emmanuelle Seigner (Frantic, Μαύρα Φεγγάρια του Έρωτα) ενώ πολυ Domme είναι και η Anne Archer και η Milla Jovovic. Πάντως όσοι από εσάς τους subs έχετε μανία με τις διάσημες Dommes προτείνω να δείτε τα σχετικά με το θέμα yahoo groups καθώς και να ρίξετε μια ματιά στο site www.Dominarcat.org Αυτα!
     
  6. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    θα διαλεγα ανεπιφυλαχτα σαν Αφεντρα την Γωγω Μαστροκωστα.φανταστιτε την γωγω Αφεντρα με δερματινα πσιλες μποτες και μαστιγιο στο χερι
     
  7. PD

    PD Regular Member

    RE: RE: Διάσημοι

    Η διάρκεια του "clip" στην ταινια δεν ηταν πανω απο 10-15 δευτερολεπτα και δεν εδειχνε και πολλα περα απο αυτα που εννοουσε. Οι φωτο που επισυναψα ηταν οι καλυτερες δυνατες
     
  8. Anestis_Perv

    Anestis_Perv New Member

    Ανιττα Πανια που εχει κανει και φωτογραφηση περσι με δερματινα και μαστιγιο στο χερι για αφεντρα (μακρια η πιο Domme της ελληνικης πραγματικοτητας )
    Mishelle Pfiefer ( ποιος να ξεχασει την catwoman στην "επιστροφη του μπατμαν") και Σερ απο το παγκοσμιο στερεωμα
    Σον Κονερυ για Μαστερ ( απο ελληνες δεν εχω κανενα στο επιπεδο του Κονερυ )
     
  9. kinky_gr

    kinky_gr New Member

    να ειχα αφεντρα την Αντζελίνα Τζολί. Την είδατε στην καινουργια ταινία που κάνει την Domme σε μία σκηνή; Φανταστική
     
  10. PD

    PD Regular Member

    RE: RE: Διάσημοι

    Μωρε θελει κατι μπατσες αυτη με τις μλκς εκπομπες που κανει.. η βασιλισσα της TRASH TV, μακραν πρωτη..
    Γι αυτο sub sub sub για να "τις φαει" καλα  
     
  11. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    αφέντρα=Καρυοφιλιά
     
  12. slv_hana

    slv_hana Regular Member

    Σαν αφεντρα προτιμω σιγουρα τη Nτριου Μπαριμορ!!!Ειναι καταπλικτικη και στους "Αγγελους του Τσαρλι" βγαζει εναν πολυ εντονο δυναμισμο!Νομιζω..